ee hvala ti..e jedna zamolba ..trazio sam po forumu frimware w610 cid 53 za na hrvatski jezik al nisam nasa nikako pa ko moze pomoc..koristio sam search al nista...a na prethodnoj stranici ovog topica dao mi je jedan korisnik link i ima europe al samo fbn nema nema main



Odgovori uz citat


,jer sam ja od tamo instalirao za k610.
ravilov-ov prijedlog je uspio 
Bookmarks