Možda će i izaći, ali izgleda kao da su stali s razvojom njega. Uostalom, malo ljudi koristi XS++, ja ga koristim samo zato što mi je jednostavan za flashanje, brz za FS moddanje i može back-upirat GDFS.
Zašto? Šta neće izaći?
A i bolje mi je čekati nego da se idem igrati s nečim i onda sve upropastim![]()
Možda će i izaći, ali izgleda kao da su stali s razvojom njega. Uostalom, malo ljudi koristi XS++, ja ga koristim samo zato što mi je jednostavan za flashanje, brz za FS moddanje i može back-upirat GDFS.
ja hoću dekodirati k550@w610 i kad sve napravim kako piše na tortualu mob. nije otključam.
(zaključan je na vip CID52 DB2020)
pokušao sam sa;;W610 SW-R6BC002
;Patch za otključavanje
;Zallman
;RED-GSM.net
+44140000
4EE75C: 30B5041C00231A1C111C1C2094F4 F0B505213A229BF44DFD0020F0BD ...i neče.
Zadnji uredio ravilov : 28-02-2009 u 23:36 Razlog: koristi gumb EDIT!
Kopiraj u notepad, spremi kao *.vkp i onda ubaci. Ja sam s ovim još davno unlockao W610 R6BC002.;W610 SW-R6BC002
;Patch za otključavanje
;Zallman
;RED-GSM.net
+44140000
4EE75C: 30B5041C00231A1C111C1C2094F4 F0B505213A229BF44DFD0020F0BD
a sa kojim prog. da ubacim ja sam pokušao sa setool-om.
a u .vkp sam pretvorio sa VKP Marker 1.2
Zadnji uredio ravilov : 28-02-2009 u 23:39 Razlog: koristi gumb EDIT!
ja sam main stavio preko xs++. dal da probam tak preko setoola, a quick access patch napravim od main-a preko qmarker-a.
sry. tek sad sam skuzil kaj si htio reč. eeeeeeee nisam stavio main u add. samo sam stavio pod misc.
Zadnji uredio ravilov : 28-02-2009 u 23:40 Razlog: koristi gumb EDIT!
@dj_neno,
A po cemu to sve spada pod zahtjeve?
Vec je bezbroj puta receno da je ta tema ISKLJUCIVO ZA ZAHTJEVE. Pa jel vi ljudi stvarno ne znate citat?
Takodjer, postanje vise postova zaredom se smatra spamanjem i nabijanjem postova. Koristi gumb EDIT.
sry. nov sam na netu uopšte.
ovako ja sam preko setool-a stavio u k550 main od w610 (prije sam več stavio preko xs++ i radio je.) zato jer zelim mob. dekodirat (zaključan je na VIP CID52 DB2020) i stavio sam quick access kojeg sam napravio preko qmarker-a. i sad što treba dalje. dal sad stavim unlock od tog modela moba. tj. da stavim u .vkp formatu ovo:
;W610 SW-R6BC002
;Patch za otključavanje
;Zallman
;RED-GSM.net
+44140000
4EE75C: 30B5041C00231A1C111C1C2094F4 F0B505213A229BF44DFD0020F0BD
U .vkp da ga pretvorim preko VKP Marker-a ili da stavim u notepad pa u vkp.
ili sam negdje fulao u prije navedenom postupku.
Zadnji uredio dj_neno : 01-03-2009 u 00:18
izabereš svoj mob,kvačica u bypass,u "add" dodaš main i pod "MISC Files"dodaš quick access patch,pukni "Flash" i onda pratiš upute od setoola,to ti ide u nekoliko koraka(morati ćeš izvaditi bateriju/vratiti,kak ti setool veli)
kad te pita za patch klikneš "NO to apply"
kad je to gotovo,ponovo pokreni setool,izabereš svoj mob,kvačica u "Use quick" pod "Misc files" dodaš unlock patch i klikneš "Write script" i opet "NO to apply"
Mi6 Black
ovak napravio sam po uputama koje sam našao na ovom forumu sve je uspjelo ne baš odmah ali sa par pokušaja. pretvorio sam sa k550 u w610 i dekodirao sam ga. Hvala svima na pomoći. stvarno se isplati.![]()
![]()
u mene je isti problem smo je brandiran u t-mobile i imam patch ali kako ga ubaciti preko far managera(jdflasher) mob sam flashao ali ne prima katicu!!!znaci trebam ga dekodirati
pomozite hitno je
Uputstva u stickyu.
bok meštri
sad ču opet izazvati svačije reakcije ali šta češ NOVI sam u tome..
dakle imam problem moddo sam K550 u W610 i sve super
koristio sam ovo
W610_R6BC002_MAIN_GENERIC_NA_RED52.mbn
W610_R6BC002_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn
HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE
e sad problem , nemam hrvatski i još je zaključan na vip
dajte mi molim vas objasnite kako da povratim HR jezik i odkodiram , može i linkovi jer fakat sam danas puno toga pročitao na ovom forumu tako da mi se sve pomiješalo
log xs++
Baseband ID: 9900
Protocol Version: 3.1
Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:K550 GDFS:W610)
...using IMEI name
Profiling SEMC phone...
Platform: DB2020
OTP CID: 51
EROM CID: 52
EROM Color: Red
IMEI: 35934601xxxxxx
Phone ID: K550
Region: EUROPE_2
CDA: CDA102568/11 R4A
Firmware Version: R8BA024
EROM: R3A022
skini ovaj custon pack http://rapidshare.com/files/11906486...ROPE_RED52.rar
a za dekodirat trebaš patch tutorial imaš ovdjehttp://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=55133
a patcheve možeš nać http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=53236 ili http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=20434![]()
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
ok , skinuo sam ovaj custom pack
W610_R6BC002_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn
i šta sad da samo njega ubacim sa xs++ ili šta?
več sam lagano glup i lud
ma kakvi ......
pokrenem xs++
učita mi mob sve 5
gdje sad trebam učitati taj custom pack
Flas Main Firmware ili Flash File System
......fakat sorry al izgleda da sam antitalent
oznacis kvacice kraj tih polja i onda logicnm slijedom stvari u polje main navedes main,isto je i za FS,a custom datoteke stavis u tpa/preset/custom tako da stisnes na FSX i pokrenes FSX te onda nades tu mapu
P.S. custom se ubacuje nakon flashanja FS-a,posto kazes da si antitalent pa sam spomenuo,za svaki slucaj![]()
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
ma ok ja sam to sve napravio i stvar radi ali nemam HR jezik
kolega dy dyno je napisam da skinem ovo
W610_R6BC002_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn
e sad logički taj faj ide u polje "Flash File Sistem"
a u "Flas Main Firmware" sam stavio ovaj
W610_R8BA024_MAIN_GENERIC_NA_RED52.mbn
i opet nemam HR
gdje griješim
Stavio si R8BA024 main i R6BC002 FS. Tada ne radi hr jezik.
znači trebam R6BC002 Main - ok
a u kvadratu dole "select customization" šta da odaberem
aha vidim šta je kolega dj dyno napisao , sad ču probat
EDIT:
HVALA HVALA uspjelo je .......
sad se bacam na unlock
Zadnji uredio ravilov : 12-03-2009 u 22:56 Razlog: koristi gumb EDIT!
to sam dobio jer sam ga probo re flešat jer je mob crko sam od sebe ugasi i neda se upalit... znali tko koji mu je đava?11:04:09|
11:04:09| Sending db2020_cid01_prodid_p3j.bin...
11:04:09| Applet ID: 070129 0950 NGUCXC1250330_DB2020_PRODUCTIONIDLOADER_P3J
11:04:09| This is a PRODUCTION_ID loader
11:04:09|
11:04:09| Sending db2020_mem_patcher_cid52_r2a006.bin...
11:04:10| Applet ID: 061205 1523 HANCXC9876543210_DB2020_MEM_PATCHER_R2A006 0
11:04:10| This is a MEM_PATCHER loader
11:04:10|
11:04:10| Sending db2020_cid52red_flash_r2a005.bin...
11:04:10| Applet ID: 061201 1314 HANCXC1329129_DB2020_FLASHLOADER_R2A005
11:04:10| This is a FLASH loader
11:04:10| Now flashing firmware main...
11:04:10| Flashing e:\documents and settings\dino\desktop\mob\xs++\k550_r8ba024red52\k 550_red52\k550_r8ba024_main_generic_li_red52\k550_ r8ba024_main_generic_li_red52.mbn
11:04:10| Header type: BABE
11:04:10| 460 flashblocks
11:06:26| Binary acknowledge failed with: 89
11:06:26| Command: Error 0x89
11:06:26| Failed sending flashblock 237. Returnvalue 0x0
11:06:26| Finishing flash
11:06:27| Binary acknowledge failed with: 68
11:06:27| Failed
11:06:27| Failed
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Bookmarks