skinuo sam taj jdflasher. i kako da sad sa cid53 dobijem cid52? jel mi moze neko pomoci?
POtrazi na www.4shared.com ...
w610 modded totally.....
skinuo sam taj jdflasher. i kako da sad sa cid53 dobijem cid52? jel mi moze neko pomoci?
Dinamo rules!!!
Nikako, otkud ti ideja da sa jdflasherom mozes spustati CID?![]()
Da li je na ovom mobu ikako moguće provjeriti CID na samom mobu (bez spajanja na komp) ?
Ne.
Na nijednom SE modelu to nije moguce.
Evo iso sam tocno po postupku i ne radi.
Evo log:
00:39:42| XS++ v3.1 (Darwin) Ready !
00:39:42| Executed on Microsoft Windows Vista
00:39:57|
00:39:57| Attempting to open the interface...
00:39:57|
00:39:57| TURN OFF PHONE!
00:39:57| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW.
00:39:57| You have 30 seconds...
00:39:57|
00:40:01| Baseband ID: 9900
00:40:01| Protocol Version: 3.1
00:40:01| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:NULL GDFS:K550)
00:40:01| ...using GDFS name
00:40:01|
00:40:01| Profiling SEMC phone...
00:40:01| Platform: DB2020
00:40:01| OTP CID: 51
00:40:01| EROM CID: 53
00:40:01| EROM Color: Red
00:40:01| IMEI: 35273302xxxxxx
00:40:01| Phone ID: K550
00:40:01| Region: VFE_3
00:40:01| CDA: CDA102743/58 R6A
00:40:01| Firmware Version: R6BC002
00:40:01| EROM: R3A022
00:40:01| Ready for operation!
00:40:11| ~~~~~~~~~~ Custpack information ~~~~~~~~~~
00:40:11| Custpack: AMERICA_2 (CDA102460/101) (K510)
00:40:11| Generic(non-branded) custpack: Yes
00:40:11| Allowed languages: en, pb, xl,
00:40:11| ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
00:40:15| Sorry, your phone is NOT SUPPORTED
00:40:15| Error: Cannot send flash loader
00:40:15| Error: Flashing failed
00:40:17| Disconnected... Unplug the phone
\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'& #175;\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\ .·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\
Cincilinci, čupala Mare panji!
CID53 nije podržan na XS++ v 3.100:40:01| EROM CID: 53
uzmi setool i radi s njime ...btw eo sad vidim da je CID53 tako da nista od toga...
For the hoven lands...
Evo rjesio sam....(sta se sve da naucit u 3h)
Uglavnom skino sam far manager sa jadflasherom i novi firmware od w610i sa cid53 i sve radi ko puska... malo je kasno pa mi se neda radi tutorial i uploadat sad...
\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'& #175;\.·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\ .·'¯\.·'¯\.·'¯\.·'¯\
Cincilinci, čupala Mare panji!
Ja sam na W610 koristio Peter's V2 monsterbass + extreme fairfeld
Link: http://www.4shared.com/file/32356856...treme.html?s=1
Pozdrav svima,danas sam pokusao ubaciti firmware od w660 u k550i i sve je proslo ok, telefon se upalio sve je normala demo prikaz radi ali nece da ocita sim karticu,ubacio sam mu custom koji ide ali nista ispisuje mi samo "insert correct sim card" nadam se da neko zna kako da ga vratim u prvobitno stanje ili neki odgovarajuci "custom" da predlozi...
problem je sto telefon nije moj...
mob ti je sad zaključan
moras staviti unlock patch
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
Imali kakav "link" za unlok patch pa da se povadim hebemu misa???
kad ga i dirnuh
ali neda dzavo mira...pozzz
Našao sam ovaj tutorial za flashanje k550i u w610i, ali bi molio nekoga iskusnijeg ako je moguće da mi kaže koji točno firmware skinuti, i sve ostale stvari koje treba skinuti.. Samo to mi treba, pa ću dalje lagano po tutorialu
Radi se o K550i sa cid53, soft je R6BC002
@suba_ri,
Tema u kojoj si postao je ISKLJUCIVO za zahtjeve, ne za diskusije i pitanja i odgovore.
BTW na linku koji si stavio su upute za DB2020 patchanje, ne znam kakve to ima veze sa flashanjem K550.![]()
Sorry što sam postao u krivu temu..
Nego, mislio sam da se radi o tome jer na početku tutoriala ima ovaj link za provjeriti koji db je za koji mobitel, i kad izaberem k550 izbaci da i on tu spada.. A i u onoj arhivi šta je lik stavio tamo (anycid) ima u popisu modela i k550, pa sam mislio da će vrijedit..
Novi sam totalno u svemu tome, zato i ne znam te stvari, tek sam neki dan uopće saznao da je moguće tako nešto napravit od mog mobitela pa mi došla želja![]()
OK, samo nemoj mijesati patchanje i flashanje.
Dvije prilicno razlicite radnje/teme.
Sto se tice flashanja u W610, primijeti da na pocetku ove teme imas objasnjen kompletan postupak (ne zove se tema bezveze ovako kako se zove).
Dobro, hvala na prikazivanju mene kao idiota, probaj pročitati šta sam napisao.. Na početku ovog topica je opisan postupak sa mobitelima koji imaju cid52, a moj mobitel ima cid53 i nije podržan od XS++ -a
Potražit ću savjet negdje drugdje
Ma dobro, prenervozno sam reagirao, samo ne volim taj stav.. Ali ispričavam se ravilov što sam tako reagirao NHF
Nego, to me zanimalo, koje te fileove trebam skinuti.. Sad se još premišljam da li da idem to raditi ili da čekam da se pojavi taj XS++ 4, koji će raditi i sa cid53..
Za sada ništa još neću radit, vidimo se kad se predomislim..
mozda ces se nacekati ako mislis cekati xs++ 4
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
Bookmarks