Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 21 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 351 do 375 od 509
  1. #351
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Di se nađem...
    Mobitel
    K550
    Operater
    T-Mazga
    Godina
    37
    Postova
    1.080
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    probaj prvo fs pa tek onda main pa custom
    Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)

  2. #352
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koji ti to xs++ koristis?Meni izgleda kao neki stari...skini verziju 3.1(darwin)...

    http://www.4shared.com/file/40083571...S_v31.html?s=1
    w610 modded totally.....

  3. #353
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @VL@DO,
    Drugi put umjesto ne bas korisnog i prevelikog screenshota (morao sam ga rezati) bolje stavi kompletan log iz XS++.
    Onaj screenshot je bio koristan jedino da i ja zakljucim da koristis neki stari XS++.

  4. #354
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    SGH-D900i
    Operater
    T-Mobile HR
    Godina
    34
    Postova
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorry

    1.5 verzija

  5. #355
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ono sto ti je u logu od xs-a ti se dogodilo zato jer verzija 1.5 ne podrzava cid52(mislim)

  6. #356
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    84
    Bodovi
    6.424
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozz od mene opet (davno sam uputio par pitanja u ovoj temi )

    Znaci, imam ovaj k550, vec dugo... I neki dan sam kupio sebi M2 karticu od 2 gige, i imam HMP-70, te za potpuni ugodjaj za muziku mi treba jos samo walkman, tj flash u w610... Eh sad ja citam sve ove tutorijale i to, i onaj od ashkaya sam detaljno proucio, a i evo ovdje sam svih 15 stranica procitao (citav topic, jest da je kasno al ne mogu spavat ), ali...

    Na pocetku pise da se ovo ne moze uraditi sa CIDom 51... a kod mene je ovakvo stanje u setoolu 1.11 lite:
    Welcome to SEtool2 ( LITE edition ) v 1.11
    supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
    Loaded 51 flash descriptors

    if you like LITE edition - please visit www.setool.net and buy FULL.

    ChipID:9900,EMP protocol:0301
    PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
    FLASH CID detected:51
    Speed:921600
    Flash ID check:897E
    Flash props sent ok
    OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:xx CERT:RED
    FLASH CID:51 COLOR:RED

    Model:K550i
    Brand:HR TELE2, HR 21902
    MAPP CXC article: R1JD001 prgCXC1250669_GENERIC_LI
    MAPP CXC version: R1JD001
    Language Package:S_E_EUROPE
    CDA article: CDA102743/130
    CDA version: R3A
    Default article: cxc1250671
    Default version: R1JD001

    Network LOCKED
    Operator: MULTIPLE

    Elapsed:1 secs.

    Eh sad, pise znaci da je CID51. Znam da je prvi post "star", tj nije bilo tad ovog darvina 3.1 koji ima danas i kolko znam stanje je "uznapredovalo". Pa me zato zanima par stvari:
    Hocul ja ovo moci flashovati? I kad to odradim (ako odradim), hocel mi se vratit zakljucavanje na mrezu? Nosio sam mob na unlock cim sam ga kupio, i evo tek sad prvi put vidim ovo da pise u setoolu "network: locked operator: multiple"... Jel to znaci da je unlock kompletan, tj da se nece vratit sa flashom? A ako nije, hocel biti moguce sa patch unlockom sredit ako se vrati lock na mrezu? Mob kupljen u tele2, kao sto se i vidi


    To je otprilike to. Ovih dana ne mogu spavat, sve mi ovo daje uradit, al ono, ko bojim se

    Izvinjavam se ako je neko ovo vec pito, tj sigurno nije isto ovako, al vidio sam da je par ljudi pitalo slicno nesto jer imaju CID51, pa za upgrade preko xs++ i to...


    EDIT: Dosta sam vremena proveo i na se-nse forumu, tj citajuci, ali nekako se izgubim tamo, blago receno. Previse stvari imaju, previse stickiya, previse tema, replyja, podforuma... NIje ono za pocetnike

  7. #357
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Naravno da ces ga moci flashati....
    Zavisi kako ga je otkljucao...trajno ili patchem..ako je patchem..onda ce se zakljucati...ali stavis patch za unlock i otkljucan je....

    Trebat ce xs++ 3.1 darwin....i kad ucitas mob odmah ce te pitat hoces dici na cid 52...derni yes i onda napravi gdfs backup i onda ga flashaj....ako ti treba pomoc imas moj msn....
    w610 modded totally.....

  8. #358
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran31 days registered5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    84
    Bodovi
    6.424
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Bodovi: 6.424, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ev sam da javim da sam uspjesno flashovo

    cak sam i par puta prekinuo proces slucajno, al je sve uspjelo na kraju

    hvala mojsa za pomoc

    i savjet: obavezno iskljucite msn prilikom flashanja, ili blockujte SVE osobe koje puno pricaju

  9. #359
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    K.Gomilica
    Mobitel
    SE K550i@W610
    Operater
    ViP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cao ekipa,evo pošto sam potpuno nov na ovome forumu i u svijetu mobitela...ovako posjedujem SE K550,i sada sam čitao da se može flešati u W610,e sada čitao da triba neki firmware i neki XS itd...e sada firmware nigdi ne mogu naći,pa ako neko ima volje da mi malo pomogne kako da plešam taj K550 u W610 može i preko pm-a a može i ovde...bio bih mu zahvalan.Nadam se da nisan ništa krivo napisao.LP

  10. #360
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa zapravo, sve je vec prilicno puta prilicno detaljno objasnjeno.

    Link za skinuti XS++ imas izmedju ostalog i u prvom postu ove teme (iako je taj dosta star, u prvom postu ove teme ima link na noviji), za firmware ima posebna tema (u prvom postu ima hrpa linkova na firmware, izmedju ostalog i za W610), postupak je objasnjen takodjer u prvom postu ove teme (iako je postupak flashanja u nacelu isti za sve modele, pa mozes pogledati i druge teme o moddanju).

    BTW drugi put probaj koristiti search, sve se moze naci preko njega.

  11. #361
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    K.Gomilica
    Mobitel
    SE K550i@W610
    Operater
    ViP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bok @ravilov,hvala ti puno za ovo.Ovako skinio sam W610_R6BC002_RED52 i još neki CID52,i što da radim sa tim fajlovima,jeli trebam samo ubacit onaj prvi ili moram oba ubacivat u mob.Hvala lijepo

  12. #362
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @AlCaponeCRO sve ti je objasnjeno u prvom postu ove teme
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  13. #363
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    K.Gomilica
    Mobitel
    SE K550i@W610
    Operater
    ViP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koliko sam ja shvatio sam treba ubaci ovaj fajl jel tako W610_R6BC002_RED52

  14. #364
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To mi zvuci kao kompletan paket firmwarea. To kao takvo ne mozes nikud ubacivati.

    Firmware se sastoji od 3 dijela: MAIN, FS i custpack. U svakom alatu za flashanje postoji mjesto gdje svaki od ta tri dijela moras unijeti. U slucaju XS++, svaki dio ima svoje posebno polje, s tim da custpack moras otpakirati u folder \own_custpack u folderu gdje je XS++ (pritom obavezno cuvajuci strukturu podfoldera). U SETool2Lite MAIN i FS idu pod files, a custpack kao ZIP (znaci bez otpakiravanja) u Misc files. U svakom slucaju, MAIN ima ekstenziju mbn, FS fbn, a custpack je gomila fileova ili arhiva u ZIP formatu. Znaci nikakav RAR i slicno ne dolaze u obzir.
    Takodjer je bitno provjeriti boju (RED) i CID (52), ti parametri firmware-a moraju odgovarati istima u mobitelu.

    Prilicno sam siguran da ovo ima vec barem nekoliko puta objasnjeno ovdje...

  15. #365
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    K.Gomilica
    Mobitel
    SE K550i@W610
    Operater
    ViP
    Postova
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala ekipo na svemu pogotovo članu @mojsa lik mi je ono pomoga u svemu svaka čast prika...mob radi prva liga još triban kupit sluške od W610 i 2gb karticu. Hvala lijepo

    EDIT:
    pozdrav ekipa...ovako fleša san i sve lipo radi...ali iman jedan problem...ne mogu primat mms poruke...tj kaže mi greška u komunikaciji...aktivirao sam i mms i gprs uslugu ali ne radi...pomozite mi što da radim.Hvala

    EDIT:
    Bio sam zvao vip,i nikako da mi to srede pa sam onda sam otišao na stranicu SE i poslao sebi postavke za MMS i sada sve radi.Hvala
    Zadnji uredio AlCaponeCRO : 30-08-2008 u 14:54

  16. #366
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zatrazi aktivaciju od vipa ak si vip i radit ce ..kad ti posalju push poruku to instaliraj upali i ugasi mobitel i radit ce..
    For the hoven lands...

  17. #367
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel ko zna koji je najbolji acoustic s jakim bassom? Glavno mi je da je bass jak a za glasnoću zvučnika i ne marim previše.

  18. #368
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    SocialVeteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Mobitel
    HTC Sensation
    Godina
    34
    Postova
    462
    Bodovi
    7.047
    Nivo
    19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Bodovi: 7.047, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    za zapf je najbolji Peter's v2 [Monster Bass]....to je moj favourit...za techno prejebeno...

  19. #369
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel ima patch za zakljucavanje datoteka za w610 r8ba024?
    Zadnji uredio robby14 : 08-09-2008 u 22:21
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  20. #370
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne..sam za r6bc002..ali ako ti se neda stavljati r6 imas elf all lock..koji moze zakljucati i vise....
    w610 modded totally.....

  21. #371
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mojsa Pregledaj post
    Ne..sam za r6bc002..ali ako ti se neda stavljati r6 imas elf all lock..koji moze zakljucati i vise....
    meni je taj elf prejak, mozes sve zakljucati, sve sto hoces..puno bolji od onog patcha
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  22. #372
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Požega,Hrv
    Mobitel
    W610i :)
    Operater
    T-mObile
    Godina
    32
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da....slazem se..sve si namjestis u ini-ju....ovaj..jel mozes i nesto zakljucat osim onog sto pise u ini-ju?

    @ravilov sorry...
    w610 modded totally.....

  23. #373
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne uspjeva mi instalacija flash drivera, komp normalno radi kao usb stick i preko PC suita. Ali flash drivere ne mogu instalirati, neznam dal mob treba biti upaljen kad se prvi put spaja na XS jer mi onaj wizard ne iskace

  24. #374
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Drivere trebas instalirati prije spajanja mobitela, a ne za vrijeme.

  25. #375
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    LG G4
    Operater
    Tmobile
    Godina
    36
    Postova
    1.258
    Bodovi
    19.512
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Bodovi: 19.512, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Drivere trebas instalirati prije spajanja mobitela, a ne za vrijeme.
    ma znam, nije bilo to. RIjesio sam problem, zaboravio sam izvaditi memorijsku.

    Jel mi moze netko reci koje su putanje za display drivere, acustic, kamera, flash teme? trazim al nemogu nac


 
+ Odgovori na temu
Stranica 15 od 21 PrvaPrva ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove