Koji ti to xs++ koristis?Meni izgleda kao neki stari...skini verziju 3.1(darwin)...
http://www.4shared.com/file/40083571...S_v31.html?s=1
probaj prvo fs pa tek onda main pa custom
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Koji ti to xs++ koristis?Meni izgleda kao neki stari...skini verziju 3.1(darwin)...
http://www.4shared.com/file/40083571...S_v31.html?s=1
w610 modded totally.....
@VL@DO,
Drugi put umjesto ne bas korisnog i prevelikog screenshota (morao sam ga rezati) bolje stavi kompletan log iz XS++.
Onaj screenshot je bio koristan jedino da i ja zakljucim da koristis neki stari XS++.
sorry
1.5 verzija![]()
ono sto ti je u logu od xs-a ti se dogodilo zato jer verzija 1.5 ne podrzava cid52(mislim)
Pozz od mene opet (davno sam uputio par pitanja u ovoj temi)
Znaci, imam ovaj k550, vec dugo... I neki dan sam kupio sebi M2 karticu od 2 gige, i imam HMP-70, te za potpuni ugodjaj za muziku mi treba jos samo walkman, tj flash u w610... Eh sad ja citam sve ove tutorijale i to, i onaj od ashkaya sam detaljno proucio, a i evo ovdje sam svih 15 stranica procitao (citav topic, jest da je kasno al ne mogu spavat), ali...
Na pocetku pise da se ovo ne moze uraditi sa CIDom 51... a kod mene je ovakvo stanje u setoolu 1.11 lite:
Welcome to SEtool2 ( LITE edition ) v 1.11
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
if you like LITE edition - please visit www.setool.net and buy FULL.
ChipID:9900,EMP protocol:0301
PHONE IS RED RETAIL PRODUCT
FLASH CID detected:51
Speed:921600
Flash ID check:897E
Flash props sent ok
OTP LOCKED:1 CID:51 PAF:1 IMEI:xx CERT:RED
FLASH CID:51 COLOR:RED
Model:K550i
Brand:HR TELE2, HR 21902
MAPP CXC article: R1JD001 prgCXC1250669_GENERIC_LI
MAPP CXC version: R1JD001
Language Package:S_E_EUROPE
CDA article: CDA102743/130
CDA version: R3A
Default article: cxc1250671
Default version: R1JD001
Network LOCKED
Operator: MULTIPLE
Elapsed:1 secs.
Eh sad, pise znaci da je CID51. Znam da je prvi post "star", tj nije bilo tad ovog darvina 3.1 koji ima danas i kolko znam stanje je "uznapredovalo". Pa me zato zanima par stvari:
Hocul ja ovo moci flashovati? I kad to odradim (ako odradim), hocel mi se vratit zakljucavanje na mrezu? Nosio sam mob na unlock cim sam ga kupio, i evo tek sad prvi put vidim ovo da pise u setoolu "network: locked operator: multiple"... Jel to znaci da je unlock kompletan, tj da se nece vratit sa flashom? A ako nije, hocel biti moguce sa patch unlockom sredit ako se vrati lock na mrezu? Mob kupljen u tele2, kao sto se i vidi
To je otprilike to. Ovih dana ne mogu spavat, sve mi ovo daje uradit, al ono, ko bojim se
Izvinjavam se ako je neko ovo vec pito, tj sigurno nije isto ovako, al vidio sam da je par ljudi pitalo slicno nesto jer imaju CID51, pa za upgrade preko xs++ i to...
EDIT: Dosta sam vremena proveo i na se-nse forumu, tj citajuci, ali nekako se izgubim tamo, blago receno. Previse stvari imaju, previse stickiya, previse tema, replyja, podforuma... NIje ono za pocetnike![]()
Naravno da ces ga moci flashati....
Zavisi kako ga je otkljucao...trajno ili patchem..ako je patchem..onda ce se zakljucati...ali stavis patch za unlock i otkljucan je....
Trebat ce xs++ 3.1 darwin....i kad ucitas mob odmah ce te pitat hoces dici na cid 52...derni yes i onda napravi gdfs backup i onda ga flashaj....ako ti treba pomoc imas moj msn....![]()
w610 modded totally.....
ev sam da javim da sam uspjesno flashovo
cak sam i par puta prekinuo proces slucajno, al je sve uspjelo na kraju
hvala mojsa za pomoc
i savjet: obavezno iskljucite msn prilikom flashanja, ili blockujte SVE osobe koje puno pricaju![]()
Cao ekipa,evo pošto sam potpuno nov na ovome forumu i u svijetu mobitela...ovako posjedujem SE K550,i sada sam čitao da se može flešati u W610,e sada čitao da triba neki firmware i neki XS itd...e sada firmware nigdi ne mogu naći,pa ako neko ima volje da mi malo pomogne kako da plešam taj K550 u W610 može i preko pm-a a može i ovde...bio bih mu zahvalan.Nadam se da nisan ništa krivo napisao.LP![]()
Pa zapravo, sve je vec prilicno puta prilicno detaljno objasnjeno.
Link za skinuti XS++ imas izmedju ostalog i u prvom postu ove teme (iako je taj dosta star, u prvom postu ove teme ima link na noviji), za firmware ima posebna tema (u prvom postu ima hrpa linkova na firmware, izmedju ostalog i za W610), postupak je objasnjen takodjer u prvom postu ove teme (iako je postupak flashanja u nacelu isti za sve modele, pa mozes pogledati i druge teme o moddanju).
BTW drugi put probaj koristiti search, sve se moze naci preko njega.![]()
Bok @ravilov,hvala ti puno za ovo.Ovako skinio sam W610_R6BC002_RED52 i još neki CID52,i što da radim sa tim fajlovima,jeli trebam samo ubacit onaj prvi ili moram oba ubacivat u mob.Hvala lijepo
@AlCaponeCRO sve ti je objasnjeno u prvom postu ove teme
"Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
To nije sad vu trendu"
koliko sam ja shvatio sam treba ubaci ovaj fajl jel tako W610_R6BC002_RED52
To mi zvuci kao kompletan paket firmwarea. To kao takvo ne mozes nikud ubacivati.
Firmware se sastoji od 3 dijela: MAIN, FS i custpack. U svakom alatu za flashanje postoji mjesto gdje svaki od ta tri dijela moras unijeti. U slucaju XS++, svaki dio ima svoje posebno polje, s tim da custpack moras otpakirati u folder \own_custpack u folderu gdje je XS++ (pritom obavezno cuvajuci strukturu podfoldera). U SETool2Lite MAIN i FS idu pod files, a custpack kao ZIP (znaci bez otpakiravanja) u Misc files. U svakom slucaju, MAIN ima ekstenziju mbn, FS fbn, a custpack je gomila fileova ili arhiva u ZIP formatu. Znaci nikakav RAR i slicno ne dolaze u obzir.
Takodjer je bitno provjeriti boju (RED) i CID (52), ti parametri firmware-a moraju odgovarati istima u mobitelu.
Prilicno sam siguran da ovo ima vec barem nekoliko puta objasnjeno ovdje...
Hvala ekipo na svemu pogotovo članu @mojsa lik mi je ono pomoga u svemu svaka čast prika...mob radi prva liga još triban kupit sluške od W610 i 2gb karticu. Hvala lijepo
EDIT:
pozdrav ekipa...ovako fleša san i sve lipo radi...ali iman jedan problem...ne mogu primat mms poruke...tj kaže mi greška u komunikaciji...aktivirao sam i mms i gprs uslugu ali ne radi...pomozite mi što da radim.Hvala
EDIT:
Bio sam zvao vip,i nikako da mi to srede pa sam onda sam otišao na stranicu SE i poslao sebi postavke za MMS i sada sve radi.Hvala![]()
Zadnji uredio AlCaponeCRO : 30-08-2008 u 14:54
zatrazi aktivaciju od vipa ak si vip i radit ce ..kad ti posalju push poruku to instaliraj upali i ugasi mobitel i radit ce..
For the hoven lands...
Jel ko zna koji je najbolji acoustic s jakim bassom? Glavno mi je da je bass jak a za glasnoću zvučnika i ne marim previše.
za zapf je najbolji Peter's v2 [Monster Bass]....to je moj favourit...za techno prejebeno...
jel ima patch za zakljucavanje datoteka za w610 r8ba024?
Zadnji uredio robby14 : 08-09-2008 u 22:21
...reper u duši...
MOJ BLOG
Ne..sam za r6bc002..ali ako ti se neda stavljati r6 imas elf all lock..koji moze zakljucati i vise....
w610 modded totally.....
K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8
Da....slazem se..sve si namjestis u ini-ju....ovaj..jel mozes i nesto zakljucat osim onog sto pise u ini-ju?
@ravilov sorry...
w610 modded totally.....
ne uspjeva mi instalacija flash drivera, komp normalno radi kao usb stick i preko PC suita. Ali flash drivere ne mogu instalirati, neznam dal mob treba biti upaljen kad se prvi put spaja na XS jer mi onaj wizard ne iskace
Drivere trebas instalirati prije spajanja mobitela, a ne za vrijeme.
Bookmarks