a kada bi otprilike trebao biti gotov taj s kojim se može flashati?
a kada bi otprilike trebao biti gotov taj s kojim se može flashati?
oglasnik.pforum - user
Pitaj ljude na se-nse.
Zna li tko u čem bi mogao biti problem,kada uslikam nešto,neće da spremi sliku,a kad počnem snimati video samo izađe u početni meni????????
Ne valja kamera! Tak sta se dogadalo na mnogim k750, d750, w800 to sto sam ja vidio! Flash u nijednom slucaju nije pomogo! Ali probaj flashat mob mozda bude radilo!
al vidim sliku,i sve,blic radi..............
Super vijest. Hvala!
Znaš li možda cijenu?
![]()
![]()
![]()
dao sam dekodirat moj k550i@w610 i kada se vratio vidio sam čudo, on je dekodiran ali je postao k550,da ga oper pretvorim u w610 bin izgubio deblokadu?ili,
a jeli moguće da samo kako ubacim onaj walkman media player?
EDIT a da flešam samo MAIN? bin dobio wlakman player,a kameru cybershoot i mob ostao dekodiran?
Zadnji uredio cherwar : 23-05-2008 u 22:06
u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri
Jel moguce na K550 staviti main i fs od W660??
http://s1.ba.darkpirates.org/c.php?uid=43368
http://www.000webhost.com/115795.html potpuno besplatan web hosting
Jel mi moze neko pojasniti zasto meni pise za imei z520 a mobitel w610ogledajte iz loga xs++:XS++ v3.1 (Darwin) Ready !
Code:20:54:51| Executed on Microsoft Windows XP 20:54:58| 20:54:58| Attempting to open the interface... 20:54:58| 20:54:58| TURN OFF PHONE! 20:54:58| Hold 'C' button on phone and connect phone NOW. 20:54:58| You have 30 seconds... 20:54:58| 20:55:04| Baseband ID: 9900 20:55:04| Protocol Version: 3.1 20:55:04| Warning: IMEI name does not match GDFS name (IMEI:Z520 GDFS:W610) 20:55:04| ...using IMEI name 20:55:04| 20:55:04| Profiling SEMC phone... 20:55:04| Platform: DB2020 20:55:04| OTP CID: 51 20:55:04| EROM CID: 52 20:55:04| EROM Color: Red 20:55:04| IMEI: 35715401xxxxxx 20:55:04| Phone ID: Z520 20:55:04| Region: S_E_EUROPE 20:55:04| CDA: CDA102568/3 R5A 20:55:04| Firmware Version: R1JD001 20:55:04| EROM: R3A022 20:55:04| Ready for operation! 20:55:08| After making any changes with FSX 20:55:08| you must press the 'Shutdown' button
Zadnji uredio ravilov : 05-06-2008 u 15:09 Razlog: uredniji log :)
hy, nisam siguran dal se to odnosi na ovu temu ali nebi otvarao novu samo zbog toga...Zna tko možda ako k550 šta je na akciji u Vipu (za postojeće korisnike 691 kn) ima vodafone-ov soft. i koji je cid ako je tko kupio možda....
K550i, CID53 dekodiran danas u Sarajevu! Cijena 15KM (8 EUR).
Zadnji uredio .:TailS:. : 24-06-2008 u 12:45
PRIJE 2 tjedna sam flashovao svoj k550 u w610 i sve je radilo a onda sam iz znatizelje ga flashovao u k800 i naravno nije radilo kada sam ga vratio u w610 krci mi zvucnik sta god pokrenem a i nema mreze da je do zvucnika nije jer kad stavim slusalice opet krci. ako je nekom se ovo desilo molim pomoc. HVALA!!!!
Neki Sam Dan Izbriso Backup Mislim Prije Nego Sam Pokvario Sve IMALI NEKI NACIN NESTO BILO STA SAMO NE SERVIS
pa čekaj kamo si ga išo na k800 stavljati ako je k550 bio funkcionalniji od k800 i sve?
trazi po netu jedino gdfs od njega i jedino tako
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
Momci moze pomoc, ubacio sam u k550 soft od w610, tel se poslije flash-a upali ali kada biram izmedju flight i normal moda, kliknem na normal ali onda mi pise insert correct sim card, gdje je greska, hvala.....
Zakljucan ti je mobitel. Moras staviti unlock patch (za W610, ne za K550).
Pogledaj temu o unlock patchanju, a i ostale teme za postupak patchanja.
Bookmarks