hvala alene taj sam stavio puno je ostrija slika nego sa originalnim driverom
a sto se kamere tice trenutno koristim mhq v2.38 ali nisam bas zadovoljan
bolje su slike na w660 werto 0.5
steta sta nema bas patcheva za k550 a nebi ga flesao w610 jer imam vec i previse walkman telefona



Odgovori uz citat






Bookmarks