Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 21 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 251 do 275 od 509
  1. #251
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mexx25,
    Ovo mi izgleda kao neki prastari XS++. Probaj sa najnovijim (3.1 darwin).

  2. #252
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dobar je i 3.2,a i 3.0 nije loš...al ipak bi trebao probat sa setoolom...ja nisam mogao k510i flashat sa nikojim xs-om,morao sam uzeti setool pa mislim da je možda u tom problem...

    EDIT: jel zna netko do koliko M2 kartica ide u w610?
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  3. #253
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel zna neko kao mogu maknuti onu bjelu pozadinu dok citam poruke??

  4. #254
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemres to maknut...mi može sad neko reć do koliko GB M2 kartica ide u w610??????
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  5. #255
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG G3 3/32
    Operater
    Tele 2
    Postova
    10
    Bodovi
    6.111
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prije svega pozdrav svima.

    Kupio sam polovni K550i iz Tele2 paketa i na njemu nema Hrvatskog jezika. U T9 modu za pisanje poruka su svi jezici raspoloživi ali za jezik telefona može se samo odabrati Engleski.
    Napravio sam Master Reset mobitela i dalje samo engleski jezik.

    Jel ima netko Hrvatski jezik za K550i?

    Probao sam napraviti i update preko SEUS-a ali mi javlja da imam zadnju inačicu (R6BC002 a kolko vidim ima i novijih ali on mi kaže da je zadnja inačica). Unatoč tome sam napravio update i sve po starom, samo Engleski jezik.

  6. #256
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Cudno mi je da mobitel normalno kupljen kod nas nema HR jezik...
    Za SEUS je "normalno" da kasni, cak se cesto zna desiti da su neke verzije firmwarea vec duze vrijeme dostupne preko drugih servisa i metoda (Wotan, DaVinci, XS++...), a preko SEUS-a nikako. :

    Imas dvije opcije: ili napravi full flash sa S_E_EUROPE varijantom firmwarea (i naravno odgovarajucim custpackom), ili ubaci samo file HR.LNG u mobitel, u za to predvidjen folder.
    I jedna i druga metoda su opisane u drugim temama, potrazi.

  7. #257
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool Z550i vs. W610i (slova i sl. stvari)

    Grrr...

    Imam Z550i koji je na izdisaju i na njemu imam normalna slova tj. u imenik mogu upisati npr. Željko Željković, bez da mi veliko slovo Ž bude manje ili isto kao npr. Z. To mi je debilno i nije mi jasno zasto napokon ne naprave na svim mobitelima normalna slova (zar je to tako tesko)?

    Moje pitanje glasi da li W610i normalno prikazuje slova ili isto pati od toga da ne razlikuje velika i mala slova hrvatske abecede? Mislim kupiti taj mobitel (W610i), ali ga jos nisam imao priliku isprobati (isprobao sam samo K550i koji prikazuje normalno slova ne), pa se nadam da ce mi netko od vas koji imate W610i znati odgovoriti na ovo.

    Npr. Nokia 6300 ima super rijesen imenik i Š se razlikuje od š, ali zato ima "jako mocnu bateriju", a nema ni onaj mali punjac kao npr. 5700 i N81...

    Primjetio sam da Sony Ericsson ima skoro duplo bolje baterije nego Nokia, a i baterija slabi s vremenom, a ne da je k'o na Nokia mobitelima cijelo vrijeme kao puna, a onda btw. rikne uz bolne krikove upomoc...

    Inace na mobitelu vecinom slusam glazbu i radio, ponekad okinem koju fotku, i za to mi se W610i cini kao pravi mobitel i sad se samo molim bogu da je pismen (puska ga ubila ako nije), pa da ga ubodem i prebacim svoju memorijsku od 2GB, dok ne ubodem neku veceg kapaciteta (uz mobitel ide "ogromnih 512MB"), jer eto citao sam online da su ljudi stavljali i memorijske od 4GB, pa cak i od 8GB u W610i. Ako netko ima s tim iskustva neka me razveseli i kaze mi da se to stvarno moze napraviti...

    Help

  8. #258
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Brutal Beast Pregledaj post
    Grrr...

    Imam Z550i koji je na izdisaju i na njemu imam normalna slova tj. u imenik mogu upisati npr. Željko Željković, bez da mi veliko slovo Ž bude manje ili isto kao npr. Z. To mi je debilno i nije mi jasno zasto napokon ne naprave na svim mobitelima normalna slova (zar je to tako tesko)?

    Moje pitanje glasi da li W610i normalno prikazuje slova ili isto pati od toga da ne razlikuje velika i mala slova hrvatske abecede? Mislim kupiti taj mobitel (W610i), ali ga jos nisam imao priliku isprobati (isprobao sam samo K550i koji prikazuje normalno slova ne), pa se nadam da ce mi netko od vas koji imate W610i znati odgovoriti na ovo.

    Npr. Nokia 6300 ima super rijesen imenik i Š se razlikuje od š, ali zato ima "jako mocnu bateriju", a nema ni onaj mali punjac kao npr. 5700 i N81...

    Primjetio sam da Sony Ericsson ima skoro duplo bolje baterije nego Nokia, a i baterija slabi s vremenom, a ne da je k'o na Nokia mobitelima cijelo vrijeme kao puna, a onda btw. rikne uz bolne krikove upomoc...

    Inace na mobitelu vecinom slusam glazbu i radio, ponekad okinem koju fotku, i za to mi se W610i cini kao pravi mobitel i sad se samo molim bogu da je pismen (puska ga ubila ako nije), pa da ga ubodem i prebacim svoju memorijsku od 2GB, dok ne ubodem neku veceg kapaciteta (uz mobitel ide "ogromnih 512MB"), jer eto citao sam online da su ljudi stavljali i memorijske od 4GB, pa cak i od 8GB u W610i. Ako netko ima s tim iskustva neka me razveseli i kaze mi da se to stvarno moze napraviti...

    Help
    zavisi o fonta..u mob mozes ubaciti bilo koji font,a ako je u tom fontu napravljeno da je npr. Ž veće od ž onda će i u mobu biti tako...
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  9. #259
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG G3 3/32
    Operater
    Tele 2
    Postova
    10
    Bodovi
    6.111
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Flashao sam mob. sa:

    K550_R8BA024_MAIN_GENERIC_LI_RED52.mbn
    K550_R8BA024_FS_S_E_EUROPE_RED52.fbn
    HB1-06_Gen_CDA102568_3_R9A_GENERIC_S_E_EUROPE

    Sve radi OK i imam i Hrvatski jezik, ali sada iznad onih crtica koje označavaju jačinu signala imam malo slovo G koje se nalazi u krugu.
    Šta je to?

  10. #260
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    GPRS ti je ukljucen (dostupan) idi na podesenja - povezivanje - podatkovna podesenja - prioritetna usluga - i odaberi SAMO CS
    iPhone 5s 16 GB

  11. #261
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zadar
    Mobitel
    LG G3 3/32
    Operater
    Tele 2
    Postova
    10
    Bodovi
    6.111
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Bodovi: 6.111, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To je to, hvala.

  12. #262
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja još uvjek nisam dobio dgovor...sorry ako sam malo dosadan...

    koliko GB memorijska ide u w610i???????
    mislim kupit 4gb i zanima me jel će mi to mob moć primit...molim vas odgovoriteeeee
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  13. #263
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robby14 Pregledaj post
    ja još uvjek nisam dobio dgovor...sorry ako sam malo dosadan...

    koliko GB memorijska ide u w610i???????
    mislim kupit 4gb i zanima me jel će mi to mob moć primit...molim vas odgovoriteeeee
    ja sam negdje vidio do 2 Gb
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  14. #264
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Tam negdje...
    Mobitel
    Cigla
    Operater
    T-mobajl
    Postova
    266
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    aha...thx,ja sam mislio da je možda više...
    ...reper u duši...
    MOJ BLOG

  15. #265
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Mobitel
    se k550i flashan u W610
    Postova
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam 2 gb karticu i sve lijepo štima
    Za vise od 2 ne znam
    Alkohol je čovjekov neprijatelj,a samo kukavice se boje neprijatelja!!! =]

  16. #266
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2008
    Mobitel
    s500@w580,w890
    Operater
    tele2
    Godina
    33
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Namjeravam flashati k550 i zanima me sto se gubi ako se ne flasha fs nego samo main. Nisam gledao ali ako imam cid 51 mogu li ga ikako digniti na 52 pa da mogu flashati.
    hvala
    Zadnji uredio anter881 : 21-04-2008 u 12:50

  17. #267
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao anter881 Pregledaj post
    Namjeravam flashati k550 i zanima me sto se gubi ako se ne flasha fs nego samo main. Nisam gledao ali ako imam cid 51 mogu li ga ikako digniti na 52 pa da mogu flashati.
    hvala
    sa xs++ ga mozes dici na cid52,nemoj koristiti SEUS jer ce ti ga dici na 53 i onda ne mozes nista raditi sa mobom..
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  18. #268
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel vrijedi flesat mob na r6bc002, sad trenutno imam ovaj zadnji R8, samo zbog elfova?? I kakva je razlika izmedju ta 2 softa, mislim prednosti i nedostatci, sta dbijam a sta gubim??

  19. #269
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Social31 days registered

    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tuzla,BiH
    Mobitel
    K770i
    Operater
    eronet; Bhmobile
    Postova
    304
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gotoo86 Pregledaj post
    Jel vrijedi flesat mob na r6bc002, sad trenutno imam ovaj zadnji R8, samo zbog elfova?? I kakva je razlika izmedju ta 2 softa, mislim prednosti i nedostatci, sta dbijam a sta gubim??
    ja mislim da imas elfpack za oba softa..
    K770i SYSGFX patch,w850+w880 acoustics mix,flash menus, customized menu.ml, T650 lighteffects with blue leds enabled on keyboard,ELFS
    zarada online, provjereni site http://bux.to/?r=allen8

  20. #270
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao aaallleeennn Pregledaj post
    ja mislim da imas elfpack za oba softa..
    ja piknuo jedan k550 u vipu i puknuo ga u w610 i stavio r8 firmware
    nisam nigdje našao elf za taj firmware
    http://perk11.info/svn/SE/Library/
    Mi6 Black

  21. #271
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Valbandon,Fažana
    Mobitel
    LG G3
    Operater
    tele2
    Godina
    51
    Postova
    306
    Bodovi
    8.119
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Bodovi: 8.119, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koji je najbolji display driver po vama za k550
    i za kameru sam neodlucan pa ako neko moze dati savjet?

  22. #272
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..somewhere above & beyond..
    Mobitel
    iPhone 6s
    Operater
    te-kom
    Postova
    1.037
    Bodovi
    14.784
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Bodovi: 14.784, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao robby14 Pregledaj post
    ja još uvjek nisam dobio dgovor...sorry ako sam malo dosadan...

    koliko GB memorijska ide u w610i???????
    mislim kupit 4gb i zanima me jel će mi to mob moć primit...molim vas odgovoriteeeee
    ide 4 gb ...
    For the hoven lands...

  23. #273
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ja nigdje nisam nasao elf za r8, a i patch-eva nema bas kao za ovaj stariji, pa me zato interesuje sa gubim ako stavim stariju verziju softa??

  24. #274
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Gotoo86 Pregledaj post
    I ja nigdje nisam nasao elf za r8, a i patch-eva nema bas kao za ovaj stariji, pa me zato interesuje sa gubim ako stavim stariju verziju softa??
    ima patcheva ali nema elf za taj firmware
    http://66.102.9.104/translate_c?hl=e...opic_id%3D2514
    Mi6 Black

  25. #275
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Mobitel
    X10, E75
    Postova
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znam za to, npr n TOPSE.RU ima vise GFX stvari za ovu stariju verziju nego za novu, tako ako neko moze da mi okaci link sa FS,MAIN i CS za r6bc002, da ima domaci jezik.... I moze li ta verzija na CID52??
    Zadnji uredio Gotoo86 : 23-04-2008 u 11:22


 
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 21 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Odgovora: 2747
    Posljednji post: 17-04-2012, 11:36
  2. Odgovora: 773
    Posljednji post: 22-11-2011, 20:45
  3. W200 modding: flash menu, acoustic driveri...
    By speed in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 173
    Posljednji post: 15-11-2010, 00:33
  4. SE w610 Flash teme
    By Kleo2506 in forum Općenito
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 08-03-2008, 09:33
  5. k550@w610 audio driveri( pobosljsavanj zvuka) ?
    By MafiaMan in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-05-2007, 20:53

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove