Pozdrav ljudi. Potpuno sam nova u ovim vodama.
Jučer sam flashala k550 na w610 i to mi je bilo u potpunosti jasno kak napraviti, ali zanima me kako sad još i otključati mob na sve mreže (inače je kodiran na tele2)...pročitala sam negdje da prvo treba napraviti debrand (KAKO?) a tek onda ga unlockati
može li netko napisati postupak ali onak "zdravo seljački" za totalne neznalice...step by step....skinula sam
setool2lite
SIMLockPatchGen
napravila sam patch....ali nikako ga ne mogu uplodati...pomagajte ili ak sam zalutala na krivi forum uputite me kuda dalje...


Odgovori uz citat





Bookmarks