imam canon MP180 i super sam zadovoljan (to je multifunkcijski) i nije preskup. printam ponekad i prave fotografije, odlicno ispadne, skoro da nema razlike od one iz foto studija
znam da si spomenula da te to ne zanima al eto, da spomenem![]()
imam canon MP180 i super sam zadovoljan (to je multifunkcijski) i nije preskup. printam ponekad i prave fotografije, odlicno ispadne, skoro da nema razlike od one iz foto studija
znam da si spomenula da te to ne zanima al eto, da spomenem![]()
tears stream down your face when you lose something you cannot replace...
Bookmarks