Evo riješio sam problem . Problem ipak nije bio u zagrijavanju kompa . Svi vi koji ste rekli da je do hardwera bili ste u pravu. Gledao sam na forumu na kojem sam ovo pitao takoder i pročitao da moja matična podržava samo jedan RAM od 512MB sa 400MHz. Ja sam imao dva. Izvadio sam jedan i sada sve radi normalno. Ipak hvala na pomoći . Može lock.