= Citat = Izvorno postao Ifrit Pregledaj post
moguče je da je zbog pregrijavanja skini ovo:http://www.almico.com/sfdownload.php
pa pogledaj temperature
Skino sam može mala pomoć. Piše mi
Temp1 44*C
Temp2 46*C
HD0 40*C
Pokazuje plavu strelicu prema dolje na temp1 i HD0 znaci li da je to previsoka temperatura da moram spustit?

EDIT: povremeno mi je crvena strelica prema gore ili kvačica na temp1