Probaj ponovno instalirati windowse... mozda se pri instalaciji nesto sje*alo... Ja nisam mogao otvoriti nikako internet explorer, stalno mi se gasio i ponovno sam instalirao i sad radi (iako idem preko mozille, al volim vidjeti jel se vidi razlika u izgledu stranica, blogova i sl u ie, mozilli, cak nekad i u operi)


Odgovori uz citat
Bookmarks