Evo, ja im poslao majl. Fakat mi se ne da sad pričati s nekom osobom sladunjavog glasa, a ja se tek probudio .
Izgleda da im je u banani VIP meni jer mi za neke upute još iskaču prozori sa starim VIP logotipom (onom crvenom vrpcom i hot-dogom).