Evo, ja im poslao majl. Fakat mi se ne da sad pričati s nekom osobom sladunjavog glasa, a ja se tek probudio.
Izgleda da im je u banani VIP meni jer mi za neke upute još iskaču prozori sa starim VIP logotipom (onom crvenom vrpcom i hot-dogom).
Evo, ja im poslao majl. Fakat mi se ne da sad pričati s nekom osobom sladunjavog glasa, a ja se tek probudio.
Izgleda da im je u banani VIP meni jer mi za neke upute još iskaču prozori sa starim VIP logotipom (onom crvenom vrpcom i hot-dogom).
Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
Bookmarks