mogli su makar blic ili af stavit,
mogli su makar blic ili af stavit,
Siemens c35i>Nokia 5210>Siemens MC60>Samsung E300>SE F500>SE K750i>SE Z530i>MDA VARIO>SE K800i> SE W900i>SE K550i>SE K770i>MDA VARIO again...
Onda što kažeš na w610, w850?
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
sto se mene tice uvijek se moze kupiti memorija i slusalice za cs modele tako da nema beda. sumnjam da mozes za walkman mobitele kupiti kameru od 5 MP i staviti je unutra![]()
i k850uglavnom skoro svi mobovi imaju led lampice osim SE k800 i k810![]()
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
i LG-a kg920.takodjer ima ksenon.
i samsung G800 s 5mpx
For the hoven lands...
jel zna ko kad izlazi ovaj mob???
----------Sony Ericsson----------
Šuška se da bi trebao izaći krajem rujna ili početkom listopada.
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
ima ga i u bijeloj boji.....
EDIT:
http://justamp.blogspot.com/2007/09/...-in-white.html
jucer sam se malo raspito kad dolazi i dobio sam ovaj odgovor...
Postovani gospodine/gospodjo,
Hvala Vam sto ste kontaktrirali pozivni centar kompanije Sony Ericsson.
Model W910i dolazi u 11 mijesecu na slobodno trziste, kod vipa i kod t-mobile. U vezi cijene nasih uredaja, molimo vas kontaktirajte nase ovlastene ducane.
Microline, Emin Neđad, Slavonska avenija 26/9, tel 01/2797-709
Intelkom, Željko Mrkoci, Zagrebačka cesta 145a, tel 01/3863-888
EDIT2:
mobitel je izaso po cijeni od 500 dolara...
Zadnji uredio ravilov : 10-10-2007 u 20:34 Razlog: koristi gumb EDIT!
----------Sony Ericsson----------
+marze i PDV i evo cijene od 3500kn.![]()
Ne bi nikako rekel da taj mob vrijedi samo 2000 kuna.
Po mojoj slobodnoj procjeni 2800 kuna je poštena cijena za ovako pakiran uređaj. Zanimljivo je za spomenuti da se nakon nekoliko user reviewa sony ericssona k850 i w910 može zaključiti sljedeće: - w910 je u svemu (osim kamere, naravno) bolji od k850, pa je SE vjerojatno zato nabio tako visoku cijenu ovom mobitelu.
Mobile Review Forum- ako želite znati sve o najnovijim hi-tech gadgetima. Obnovljen, bolje organiziran i još zanimljiviji! :) http://forum2.mobile-review.com/index.php
nabio ga je prvenstveno zbog dizajna jer se nadaju da modno osvijesteni korisnici ne mare za cijenu ako nesto zele.
u svakom slucaju ne vrijedi vise od 3000kn max.
na mobilnom svetu cijena mu je 450eura
http://www.mobilnisvet.com/mobilni/1...-Ericsson/W910
EDIT: sada ga ima po 345eura
EDIT2:
sada ga ima i kod nas.... i to u intelkomu.... cijena paprena, samo 3499kn
http://www.intelkom.hr/do_pdf.php?act=cjenik.pdf
Zadnji uredio ravilov : 05-11-2007 u 13:40 Razlog: koristi gumb EDIT!
----------Sony Ericsson----------
Dosao je i u HGspot, cijena je nesto niza, ali takoder paprena: 3339,00 kn.
link
evo i jos jedan review:
http://www.mobile-review.com/review/...-w910-en.shtml
Cjene su pre smjesne,malo je rec nerealne..SE se ugledao na krivu stranu od nokie nazalost..
radije pričekat 890isplatljivije duplo i za 3 soma 400
Evo izašao je i na gsmareni reviewhttp://www.gsmarena.com/sony_ericsso...review-186.php
Bookmarks