Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 27 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 526 do 550 od 683

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao trpi Pregledaj post
    kako volim kad mi moderatori brisu postove
    probacu jos jednom... mozda malo glupo pitanje, ali jel mogu ocekivati u skoroj buducnosti razne tutorijale za stavljanje modanih softvera za k850 kao sto ima za k750 i k800? stvarno bih volio da dodje i tjesim se da hoce, jer k850 je "tek" 10ak mjeseci na trzistu a ak se ne varam u tom roku nisu dosli softveri ni za k750 i k800 nakon njihova pojavljivanja na trzistu... ili se mozda kod k850 nemoze bas puno modati?
    da si barem malo citao vidio bi da na puno mjesta pise da se mobovi db3150 platforme jos ne mogu moddati besplatno pa stoga nema ni tutoriala,kada ce se moci sigurno ce biti svega kao i za prethodne modele koji se mogu moddati.
    i btw. ne postoji moddani softver,postoji samo generic(cisti) i brandirani(t-mobile,vodafone...)
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  2. #2
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sa http://www.sonyericsson.com/cws/prod...ications/k850i:
    Memory Stick Micro™ (M2™) support (up to 4 GB)
    Sto se tice tipa, pretpostavljam da pitas jel microSD ili M2? To ne znam, ne znam kakva je razlika u performansama (i ima li je uopce).

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, mislim je li bolje uzet M2 ili MicroSD, ali i koju marku kartice itd. Najlakše mi je uzet u Procesora ili HGSpota, pa bi bilo idealno da savjet bude kartica u njihovoj ponudi.

    Negdje sam čuo da k850 radi i sa 8gb karticama, ali ne znam ništa više o tome.

    edit:
    evo linka za kartice kod hgspota:
    http://www.hgspot.hr/komponente.aspx...00&podgrupa=81

    kod procesora baš vidim da i nemaju nekakav izbor, ništa od 8gb, a i ne mogu postat jer oni imaju samo excel cjenik.

    Hvala još jednom.

    EDIT:
    Evo, našao sam na Wikipediji:

    Memory Stick Micro (M2) 512 MB in box (maximum capable - 8GB) [3]
    MicroSD/MicroSDHC/Transflash support (maximum capable - 16GB)[4]

    Ako netko ima iskustva s tim, hvala.

    EDIT:
    Danas uzimam k850 u Tele2, isplati li se stavljati novi firmware (to se radi isključivo preko SEUS-a)? Ako se nešte zezne, da li mi to pokriva garancija? I općenito, postoje li neke druge stvari koje se mogu stavljati na k850, driveri i sl, da li aplikacije postoje posebno za k850 ili rade i one sa k800/k750?. Samo me navedite na pravo mjesto molim, tražio sam poprilično ali ne uspijevam naći ništa doli stvari vezane za k750, k800 itd., ali ne i k850. Hvala
    Zadnji uredio ravilov : 19-08-2008 u 15:20 Razlog: koristi gumb EDIT!

  4. #4
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne uspijevas naci nista jer se nista od navedenog jos ne moze. Vec vise puta napisano i receno.
    Osim aplikacija/igara, a tu ti rade manje-vise sve koje nadjes (naravno, najbolje ako nadjes za 240x320).

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Puno hvala Ravilov. Zna li se moždahoće li se išta promijeniti po ovom pitanju? Ako netko zna u vezi s karticama? Jedino što mi je prodavač znao reći jest da ako uzimam MicroSD trebam uzeti HC verziju, inače neće raditi, s kapacitetima i tipovima nije imao iskustva. Još jednom hvala

  6. #6
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Rainalkar,
    Cekaj, kao i svi mi ostali. Valjda ce se jednom moci.

  7. #7
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Mobitel
    k850i koji ne radi i 6280
    Operater
    vip
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    k850i sim card

    Imam doticni mob koji neželi primiti vipovu karticu a kupljen je u vipu..
    Upalim ga i traži me šifru i kad ju upišem veli incorrect sim card.
    Mob nema garanciju pa ak se da kak sredit,da bar oce radit bez kartice

    Hvala puno na odgovorima

  8. #8
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam prastari softver na k850--> R1DA038, kada pokušam updateati preko najnovijeg SEUS-a veli mi da je zadnji, koji shit. Ista stvar kada pokušam preko telefona napraviti update. Da li ima netko nekakvu ideju osim slanja u servis?

    Thnx
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  9. #9
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao wildbabe Pregledaj post
    Imam prastari softver na k850--> R1DA038, kada pokušam updateati preko najnovijeg SEUS-a veli mi da je zadnji, koji shit. Ista stvar kada pokušam preko telefona napraviti update. Da li ima netko nekakvu ideju osim slanja u servis?

    Thnx
    Ista stvar kod mene, samo ja imam nešto noviji soft... Nema rješenja osim servisa

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prelistaj nekoliko prethodnih stranica,problem je u firmwareu,mozda bi nadogradnja rijesila taj problem
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"

  11. #11
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima vec gomila istih slucajeva (mislim da cak u ovoj temi).
    Ako si u mogucnosti (servis, garancija), napravi update na noviju verziju softa. Ako nisi ili novija verzija ne pomaze, probaj staviti kameru na Twilight portrait (mislim da se tako zove), to navodno zna pomoci.

  12. #12
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    htc desire HD, htc desire
    Operater
    tele2, vip
    Godina
    39
    Postova
    13
    Bodovi
    2.791
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    radio sam update na R1EA037 i ista stvar, čak sam i brod pokupio, tip na servisu ga je flashao na R1EA031 i više ne mogu prek SEUSa radit update... ne znam, jako frustrirajuće.. koja je svrha kamere od 5mpx ak ne dela kak treba
    Ipak hvala na odgovoru

  13. #13
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ManBearPig Pregledaj post
    radio sam update na R1EA037 i ista stvar, čak sam i brod pokupio, tip na servisu ga je flashao na R1EA031 i više ne mogu prek SEUSa radit update... ne znam, jako frustrirajuće.. koja je svrha kamere od 5mpx ak ne dela kak treba
    Ipak hvala na odgovoru
    Jesi probao staviti R1FA035? To je najnovija verzija.
    PREDATOR

  14. #14
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    htc desire HD, htc desire
    Operater
    tele2, vip
    Godina
    39
    Postova
    13
    Bodovi
    2.791
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    probao sam, ali mi kad spojim mob na seus, veli da nema novog updatea ili da imam već najnoviju verziju..tak nešto..
    a ne znam preko kojeg drugog programa bih ga mogao stavit...
    čuo sam za davincia, al taj se plača!

  15. #15
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ManBearPig Pregledaj post
    probao sam, ali mi kad spojim mob na seus, veli da nema novog updatea ili da imam već najnoviju verziju..tak nešto..
    a ne znam preko kojeg drugog programa bih ga mogao stavit...
    čuo sam za davincia, al taj se plača!
    Meni je isto preko SEUS-a javljao da imam najnoviju verziju pa sam ga odnio u servis i tamo su mi stavili najnoviji softver.
    PREDATOR

  16. #16
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    htc desire HD, htc desire
    Operater
    tele2, vip
    Godina
    39
    Postova
    13
    Bodovi
    2.791
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a već sam platio 150 kn da poprave BROD i flashaju pa mi je glupo opet platit za novi softver. ne znam, možda ću ipak morati, al opet nisam siguran da će novi firmware riješiti probleme s kamerom

  17. #17
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam ga dobio sa servisa gdje su mi stavili R1FA035. SOftver ima dosta prednosti u odnosu na prastari R1DA038

    = Citat = Izvorno postao ManBearPig Pregledaj post
    Pozdrav svima, novi sam na forumu pa se još baš i ne snalazim po temama..
    Uglavnom, kad koristim flash dok slikam, slike iz blizine budu preeesvjetle!! Kad slikam nekoga izbliza uopće se ne vidi lice osobe, što mi se nikad nije dogodilo na k800. Čini mi se po zvuku da flash i kamera nisu usklađeni pa ako netko zna o čemu se radi, nek javi..
    ne znam ako je problem u firmwareu ili driverima za kameru i kak to popravit..?

    Ja koristim samo document mode koji je daleko bolji od ostalih jer je zbilja vidljiv veći sharpness i contrast dok je ovaj problem sa blicem isto prisutan, možda ne u tolikoj mjeri da mi spali cijeli objekt ali je vidljiv
    Zadnji uredio wildbabe : 08-11-2008 u 22:57
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!

  18. #18
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Mobitel
    htc desire HD, htc desire
    Operater
    tele2, vip
    Godina
    39
    Postova
    13
    Bodovi
    2.791
    Nivo
    12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Bodovi: 2.791, Nivo: 12
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    što se tiče problema sa kamerom i toga da strepim opet od prokletog BRODa (i meni se počeo opet resetirat), sramota je za SE da još nije ponudio skroz novi firmware koji bi riješio sve probleme, a ne samo neke zakrpe...čudno za flagship telefon..
    vidio sam i na stranim forumima da se ekipa žali na istu stvar...(žalim za k800 kojeg sam prodao )

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam K850 i soft R1FA035, ako je to najnoviji meni djeluje da je kamera katastrofa, barem što se tiče dijela s blicem. Sve što je dalje od 1m na slici se ništa ne vidi.
    Da li ima možda neka postavka koja bi to poboljšala?
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  20. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Blic ti mora "hvatati" do 3-4 metra, barem je kod mene tako. Ako ti je sve tamno na 1 m onda nešto ne štima. Probaj se malo igrati s postavkama.
    PREDATOR

  21. #21
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da, čudno, meni je obično blic dobro hvatao te veće udaljenosti dok je na manjima bio prejak, tj recimo face bi ispale skroz bijele Ali ti problemi sa blicom i kamerom su već poznata stvar za K850...

  22. #22
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li postoji jos koja tema koja sadrzi ikone kao laser,ili da li postoji nacin da se te ikone iz laser teme zadrze.
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  23. #23
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao debeliz Pregledaj post
    Da li postoji jos koja tema koja sadrzi ikone kao laser,ili da li postoji nacin da se te ikone iz laser teme zadrze.
    trebaš temu koju želiš editirati i to je sve
    imaš ovdje pack
    http://topse.ru/files/file7915.html
    swf-e ubaciš u tpa/preset/system/desktop/flash s a2uploaderom a teme su već editirane
    sve radi,osobno isprobao
    Mi6 Black

  24. #24
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    trebaš temu koju želiš editirati i to je sve
    imaš ovdje pack
    http://topse.ru/files/file7915.html
    swf-e ubaciš u tpa/preset/system/desktop/flash s a2uploaderom a teme su već editirane
    sve radi,osobno isprobao
    Ja sam sve to uradio i nece....ne samo sa ovim temam vec jos njih 10 i koje jesu i koje nisu editovane i nece da mi promeni flash meni ne razumem - imam najnoviji softwer sto pdrazumeva firmwere a radi se o k850i! Nije brendiran,niti pechovan!

    Ako moze neka pomoc u napred hvala!

  25. #25
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Underworld
    Mobitel
    SE k850i
    Postova
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao esky_pen Pregledaj post
    Ja sam sve to uradio i nece....ne samo sa ovim temam vec jos njih 10 i koje jesu i koje nisu editovane i nece da mi promeni flash meni ne razumem - imam najnoviji softwer sto pdrazumeva firmwere a radi se o k850i! Nije brendiran,niti pechovan!

    Ako moze neka pomoc u napred hvala!
    Uradi backup datoteka i flashaj mob, možda je ipak brandiran il nešto drugo. Mob može biti brandiran a imati originalne ikone i ostalo tako je bilo s mojim W880i (isto tako nisu radile flash theme a nisam primjetio da je brandiran jer je jedina razlika u odnosu na originalni soft bila ta da je ikonica za net imala drugo ime....).
    K850i VELVET BLUE
    W880i & k800i-->k810i


 
+ Odgovori na temu
Stranica 22 od 27 PrvaPrva ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  2. Sony Ericsson novosti
    By KaKaV NeReD in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-03-2003, 23:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove