koristim nero 6.6 i iso sam sad kao da ocu napravit data dvd i prikazuje ga praznim
koristim nero 6.6 i iso sam sad kao da ocu napravit data dvd i prikazuje ga praznim
probaj otvorit dvd koji ne radi s ovim programom pa javi jel on pokazuje da nest ima ili nema
http://www.isobuster.com/isobusterdownload.php
nero -> data dvd -> burn -> u opcijama prije snimanja nađi continue multisession -> stavi na continue multisession -> i umetni taj dvd koji ti ne radi -> burn
kad ces snimat neki drugi dvd/cd pazi da u opcijama prije snimanja namjestis multisession na no multisession
btw to ''nesto'' od 4 gige je koncert kojeg si snimio odnosno nisi![]()
nisam jos naso opciju, obicno me prije snimanja pito jel ocu multisession ali sad vise ne, bum probo skinut negdje nero 7 pa cu probat przit
Bookmarks