Budući da se očito razumiješ u fotoaparate imam još samo jedno pitanje za tebe... Što misliš o canonu sd950 (na američkom tržištu je 850)... i koji bi po tebi bio bolji...
Hvala na ovako iscrpnom odgovoru...![]()
Budući da se očito razumiješ u fotoaparate imam još samo jedno pitanje za tebe... Što misliš o canonu sd950 (na američkom tržištu je 850)... i koji bi po tebi bio bolji...
Hvala na ovako iscrpnom odgovoru...![]()
Mislim da je preskup, kao i T100
Sto se eventualne dvojbe izmedju ova dva modela tice...ne trebas dvojiti.
Ako mislis izdvojiti taj iznos novca, i ako znas da je ultra compact to sto trazis, potpuno je svejedno koji od ova dva modela odaberes...vjerujem da ce ispuniti tvoje zahtjeve i da neces biti razocaran.
Ono sto je T100 u Sony gami to je sd950 (uz sd1000) u Canon gami. Jednostavno receno...trenutno, top model.
Mogucnosti ova dva aparata prakticki su identicne. Jedino razlike koje se uopce isplate navoditi su sljedece:
- T100 ima veci raspon objektiva (35-175 mm, za razliku od sd950 ciji je raspon 35-140 mm), sto hoce reci da T100 posjeduje 5x opticko povecanje, sa sd950 4x
- T100 ima i veci display (3 incha naspram 2,5 incha kod sd950), rezolucije oba display - a su jednake
- sd950 ima nesto bolju svjetlosnu vrijednost objektiva
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
hvala na svemu, odluka je pala... kupujem t100, samo da podignem čekove i to je to...![]()
" To every man there comes a time in his lifetime, that special moment when he is figuratively tapped on the shoulder and offered the chance to do a very special thing, unique to him and fitted to his talent. What a tragedy if that moment finds him unprepared or unqualified for the work which would be his finest hour."
Bookmarks