meni se svidja iako sam tek poceo i malo mi je tesko...
no vec na samom pocetku sam skuzio da se razlikuje od UPLINK-a mada ima slicno sucelje... hej od kud ti taj skin ?? ja imam onaj smedji
meni se svidja iako sam tek poceo i malo mi je tesko...
no vec na samom pocetku sam skuzio da se razlikuje od UPLINK-a mada ima slicno sucelje... hej od kud ti taj skin ?? ja imam onaj smedji
Bookmarks