ok,hvala...sad sam stavio flash...opet moram iskljuciti...i onda ide finalizacija i onda bi trebalo biti sve OK...?A u FAR manageru nista netrebam raditi...tamo si samo mogu mjenjati icone na mobu...ili i tamo treba nesto napraviti?
u faru ništa što se tiče pretvorbe u w800
kasnije radi što oćeš to me ne zanima ja ti pomognem samo da staviš soft od w800 pošto to znam...
ako si radio sve od početka po postupku od Red Dwarf-a treba sve raditi kad se finalizira postupkom 3
Seriously?
8)sad oznacite samo customization i to onaj EMEA_2 koliko se sjecam...ugl treba vam pisati da podrzava i hrvatski jezik, model w800, kliknite flash
Evo sad to ide...uvijek mi je na kraju doslo ovo:
13:05:10| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
13:05:18| Open the battery-cover and reinsert the battery.
13:05:18| Hold C Button on phone and connect phone again.
13:05:18| You have 30 seconds.
13:05:18| ++++++++++++++++++++++++++++++++++
I to napravim i dalje nikamo neide!!!
dolje u kutu mi pise FS access granted!
ako neide otpoji pa ponovno, pazi da kabel dobro sjedne na pinove, čist konektor na mobu mora bit ne sa blatom
Seriously?
i dalje se mob nece upaliti...a na onome mi uvijek zaustane i onda nakon 5 min sam stisnuo stop
!!!
radi...!!!Uspio sam sloziti!
ajd dobro...uzivaj u svom w800 softu onda
Samo jos jedno pitanje...!Jel sada trebam skidati teme za k750i ili za w800i!!!?
I dali mi neko moze objasniti kako promjeniti ikone u izborniku...i ima li kakvih patcheva?
teme nemaju nikakve veze.potpuno su iste.
a za ikone u izborniku... use GOOGLE![]()
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
super sve si rješio zver bravo!
Seriously?
Jeli izesla nova verzija za mjenjanej sistemskih ikona na CID 52 ???
Bookmarks