Izvorno postao Red Dwarf a izgleda da treba i main i fs biti vodafonov...ja trenutno imam samo fs i custom od vodafona Pa nažalost kolko ja znam moraju main i fs biti isti da bi radio...ispravite me ako griješim?
Pravila foruma
Bookmarks