= Citat = Izvorno postao Red Dwarf Pregledaj post
a izgleda da treba i main i fs biti vodafonov...ja trenutno imam samo fs i custom od vodafona
Pa nažalost kolko ja znam moraju main i fs biti isti da bi radio...ispravite me ako griješim?