evo kako je sve teklo i kako nije zvarsilo dobro...
instalirao sam k75 main r1bc002 i takodjer taj fs...zatim sam sa sek750.pl skinuo vipov customization pack(uploadao ga preko fsx-a) i nakraju opet main...i sad ne prihvaca nista zivo
evo kako je sve teklo i kako nije zvarsilo dobro...
instalirao sam k75 main r1bc002 i takodjer taj fs...zatim sam sa sek750.pl skinuo vipov customization pack(uploadao ga preko fsx-a) i nakraju opet main...i sad ne prihvaca nista zivo
Bookmarks