= Citat = Izvorno postao frozz Pregledaj post
Pozdrav.


Frend mi je dao D600 jer mu se pokvario. Tj, nesto sa softwareom ne valja. Ovako stvari stoje. U mobitel se normalno udje, i ako se par tipki brzo stisne mobitel se jednostavno blokira,tj software, i mob se restarta. Nekad se cak dogodi da se odma blokira,prije ulaska u glavni meni,kada se pali,ili nakon uzala u glavni meni.nemam para da idem na servis, mobitel mi je dao za 50 kn pa nemam sto izgubiti ako probam popravit software, a izgleda da je samo u softwareu problem. imam usb kabel koji sam dobio sa mobitelom, defaultni. da li je moguce upgrejdati software/firmware sa ovim kabelom,i kako,ili ako ne, koji je drugi nacin.
hvala unaprijed

edit: upravo sam malo citao forum i vidio da je nemoguce flashat mob sa obicnim kabelom? koliko kosta taj kabel i gdje ga se moze nabaviti
150kn ti je UST kabel,a frend ti je fakat zbunjen ak ti dao mob za 50kn....koja loool na desetu