= Citat = Izvorno postao Shamanix Pregledaj post
Jel tebi taj SPB Pocket Plus ne guta memorije previse i jel ti ne usporava uredjaj ?

Meni radi sam takve probleme, zato koristim iLauncher i radi puno bolje od SPB-a, a prakticki su identicni programi..
Što se memorije tiče, možda ti je guta negi drugi plug-in, ili si previše ikonica nakenjao na ekran. Meni radi savršeno. Kad se uređaj upali, ima oko još uvijek 29-30 MB slobodnog RAM-a.