Izvorno postao Shamanix Jel tebi taj SPB Pocket Plus ne guta memorije previse i jel ti ne usporava uredjaj ? Meni radi sam takve probleme, zato koristim iLauncher i radi puno bolje od SPB-a, a prakticki su identicni programi.. Nisam previše ne ni razmišljao o tome, naletio sam isprobao i sviđao mi se, ali vrijedi i iLauncher isprobati
T-Mobile Iphone 4 4.3 Beta
Pravila foruma
Bookmarks