= Citat = Izvorno postao prof.Immortalis Pregledaj post
Kolko sam vidio, tu nesto nije u redu sa yahoo serverima..
Ali kuzis ona moze da salje i prima mail od svakog drugog bez problema, cak i od mene... samo ja nemogu da primam mail od nje

a bio sam primao bez ikakvih problema mail i nekako najednom sranja do kojih neznam kako je doslo