Kolko sam vidio, tu nesto nije u redu sa yahoo serverima..
MotoDestination - odredište za vašu motouhvacen na djelu
Izvorno postao prof.Immortalis Kolko sam vidio, tu nesto nije u redu sa yahoo serverima.. Ali kuzis ona moze da salje i prima mail od svakog drugog bez problema, cak i od mene... samo ja nemogu da primam mail od nje a bio sam primao bez ikakvih problema mail i nekako najednom sranja do kojih neznam kako je doslo
It's nice to be important, but it's more important to be nice
Izvorno postao Jamal Ali kuzis ona moze da salje i prima mail od svakog drugog bez problema, cak i od mene... samo ja nemogu da primam mail od nje a bio sam primao bez ikakvih problema mail i nekako najednom sranja do kojih neznam kako je doslo a nek kontaktira yahooovce, pa nek vide zasto.. a ti probaj kontaktirat gmail, ili MSNovce, pa vidi.. btw: jel ti te mailove primas na comp ili preko webmail-a?
Pravila foruma
Bookmarks