Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kolko sam vidio, tu nesto nije u redu sa yahoo serverima..

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Kanada
    Mobitel
    iphone 4
    Operater
    +1
    Godina
    39
    Postova
    1.630
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao prof.Immortalis Pregledaj post
    Kolko sam vidio, tu nesto nije u redu sa yahoo serverima..
    Ali kuzis ona moze da salje i prima mail od svakog drugog bez problema, cak i od mene... samo ja nemogu da primam mail od nje

    a bio sam primao bez ikakvih problema mail i nekako najednom sranja do kojih neznam kako je doslo
    It's nice to be important, but it's more important to be nice

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Jamal Pregledaj post
    Ali kuzis ona moze da salje i prima mail od svakog drugog bez problema, cak i od mene... samo ja nemogu da primam mail od nje

    a bio sam primao bez ikakvih problema mail i nekako najednom sranja do kojih neznam kako je doslo
    a nek kontaktira yahooovce, pa nek vide zasto.. a ti probaj kontaktirat gmail, ili MSNovce, pa vidi..

    btw: jel ti te mailove primas na comp ili preko webmail-a?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. yahoo mail
    By blur in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 01-03-2012, 00:07
  2. Par pitanja..(video nadzor, mail server, web hosting)
    By therrlu in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 05-03-2007, 15:11
  3. V3x i mail
    By tomican in forum Motorola
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 31-07-2006, 15:28
  4. k700 - Mail i Instant Messenger
    By xenon031 in forum Općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 04-07-2006, 13:22

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove