E, a sto se tice brzine pokretanja SUPER-a. Deinstaliraj ovaj sto imas i stavi verziju 2006.x (ovaj "x" je neki broj npr 8). Ja imam tu verziju i nesto je veca od 18mb a brzo se pokrece![]()
E, a sto se tice brzine pokretanja SUPER-a. Deinstaliraj ovaj sto imas i stavi verziju 2006.x (ovaj "x" je neki broj npr 8). Ja imam tu verziju i nesto je veca od 18mb a brzo se pokrece![]()
Bookmarks