Zanima me gdje mogu nac drivere za kameru od w800i.. Naime jucer sam prebacio svoj k750i u w800i... I sada imam jedan problem kada uslikam sa svojim sada W800I mobitelom meni on ne spremi sliku samo me izbaci... Kako mogu doc do drivera i ako moze kratki postupak za instaliranje tih drivera.. odnosno meni treba samo PATH kako ide da mogu to napravit preko xs++??? Hvala