Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6
Prikazujem rezultate 126 do 135 od 135
  1. #126
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @fredy:imas tipku edit/uredi,pa ju koristi!
    A sto se tice baterije.To kolko tebi traje,ne znaci apsolutno nista,ako ne navedes sto i kolko koristis,barem okvirno! I preciznije od 3,4,5 dana :-P

  2. #127
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Sony Ericsson p1i - maska itd

    Lijepi pozdrav

    Dobio sam mobitel, naveden u nazivu teme.. Naime sav je slijepljen, nemam potreban alat, ali koliko mi se čini, samo maskicu treba promijeniti.

    E sada, gdje i kako? Kod nas kupiti masku ili naručiti iz vana?

    Iskustva ako već netko mijenjao na tom mobitelu itd..


    Hvala

  3. #128
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pogledaj u ovoj temi ako je bilo govora o tome
    Zadnji uredio imaticx : 20-03-2010 u 20:09

  4. #129
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Poreč/Rijeka
    Mobitel
    Omnia/ Nokia 2610
    Operater
    VIP
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    P1 i problem s mikrofonom

    Ok,stvar je sljedeća..dobio sam Sony Ericsson P1 u perfektnom stanju,ali ima jedan problem. Mikrofon kad pričaš na mob zuji,tj kao da je bio mokar. Ex vlasnik mi je rekao da ga je jedanput malo prolio i da su mu u servisu rekli da treba mjenjati mikrofon.
    E sad mene zanima,dali ja to kao n00b mogu sam uraditi,koliko me to zadovoljstvo košta i di uopče nabaviti mikrofon. Hvala.

  5. #130
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A cemu nova tema?
    Da je bar naslov bio po pravilima...

  6. #131
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Poreč/Rijeka
    Mobitel
    Omnia/ Nokia 2610
    Operater
    VIP
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sorry šefe...

    Može odg?
    I da napomenem,nije mikrofon/zvučnik u kvaru,nego onaj zvučnik koji služi za zvonjavu,tj kad ti dolazi poruka ili sms.
    Zadnji uredio Majkus.. : 02-05-2010 u 10:19

  7. #132
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    znaci vanjski zvucnik zuji samo dok pricas?
    dok pricas prek njega(tzv.handsfree), ili dok pricas normalno prek malog zvucnika, pa cujes da zuji.
    a dok pustas glazbu?

    u svakom slucaju, ako nisi spretan i pazljiv, nebi preporucio otvaranje moba. lako se dogodi da pukne neka kopca(ne znam za P1,al tak je na drugim)
    a za cijenu nemam pojma, zovi SE servis u Rijeci ak ga ima opce(mislim da cak i nema).. ili zovi raznorazne mob servise,pa ih pitaj!

    p.s. znam da nije P1,al upravo sam rastavljao jedan k750 i nebi bas rekao da ga je jednostavno promijeniti, u istoj je plastici skupa sa malim zvucnikom

  8. #133
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    P1i
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Postova
    45
    Bodovi
    5.165
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.165, Nivo: 17
    Bodovi: 5.165, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    P1i ljepljenje maske

    znači situacija je sljedeća - mob mi ispao, maska se na jednom dijelu ulupila (znači ona prednja, aluminijska), odljepio je, ispravio i sad ne znam s čim je zalijepiti natrag?! ono jednokratno ljepilo s čim je maska zalijepljena u tvornici naravno više ne lijepi.. zalijepiti super ljepilom me strah, više je neću moć skinut možda..

    p.s. ako ima netko očuvanu prednju aluminijsku masku za neku simboličnu svotu, nek se javi.. jer ostatak moba je netaknut, nema mi smisla kupovati cijelu..

  9. #134
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Wildfire, SE P1i
    Operater
    VIP, bonbon
    Godina
    35
    Postova
    634
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    postoji ono ljepilo koje je kao silikon. lijepi predobro, ne uništava plastiku a kad se skida sam se sastruže, e sad me ubi al ne znam kak se zove. serviseri ga često koriste...
    ULTRAS CIBALIA VINKOVCI

  10. #135
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    P1i
    Operater
    VIP, T-Mobile
    Postova
    45
    Bodovi
    5.165
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.165, Nivo: 17
    Bodovi: 5.165, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takva vrsta ljepila je i bila, razvlači se kao silikon kad sam čistio mob od njega.. možda će se netko sjetiti..


 
+ Odgovori na temu
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 2 3 4 5 6

Slične teme

  1. Sony Ericsson CAR-100
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 15-05-2004, 20:32
  2. Sony Ericsson HBM-30
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-04-2004, 01:58
  3. Sony Ericsson HBH-200
    By Dark in forum Mreža
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-03-2004, 22:31

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove