to je najtanji mob s os-om 60 i jos jedandokaz da symbijan telefoni ne moraju biti glomazni, vec samo upakirani u ''civilne'' mobitele. panasonic je u tome uspio iz prve, sto je jako pohvalno. inace imao sam panasonic x700, o mob je jako dobar. i dodje cak od 300-600knu oglasniku-bagatela.