Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mislim da je on htio reći da bi jedino to bio dobar "znak pažnje", jer, koliko sam ja vidjela, ne nude ništa slično...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Požega
    Mobitel
    NOKIA 6280 (+1GB)
    Operater
    vip
    Postova
    87
    Bodovi
    5.555
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.555, Nivo: 17
    Bodovi: 5.555, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ovaj letak sam dobio s računom...

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zoom222 Pregledaj post
    ovaj letak sam dobio s računom...
    mislim da si ti krivo shvatio. ne dobiješ za 100 bodova flat, već ako odabereš flat, oni ti daju 100 bodova. bezveze...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Požega
    Mobitel
    NOKIA 6280 (+1GB)
    Operater
    vip
    Postova
    87
    Bodovi
    5.555
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.555, Nivo: 17
    Bodovi: 5.555, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Ukupna aktivnost: 7,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koji sam ja...
    nisam uopće sve pročitao, samo ono što mi je zapelo za oči.... znači sakupljajte i dodatne bodove, koji shit...

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    LG Optimus P350
    Operater
    Tele2
    Godina
    47
    Postova
    575
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bas jucer, su nest pricali na dnevniku kak deutche telekom je u banani, kak otpustaju ljudstvo, ovo ono kak su im sve produznice u minusu sem Hrvatske jer je ona najskuplja > mislim da to sve govori!

    enivej, nabit cu im ja njihove poklone natrag, tam od kud su dosli, tj I got better idea, I'll send them all to No Name.

    Ajd ljudi, svi koima se ovo ne svidja, koji nece znat kam s tim smecem, saljite slobodno No Nameu na kucnu adressu, on ih ocito obozava, biti ce sretan ko malo dete za bozic
    Give me a kiss to build a dream on, And my imagination will thrive upon that kiss
    Sweetheart, I ask no more than this, A kiss to build a dream on

  6. #6
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sad sam se baš lijepo nasmijala. dobila sam newsletter od T-coma gdje su spominjali te znakove pažnje pa sam otišla pogledati koliko tih plus bodova imam.

    i zamislite, od 1.5. do danas, uspjeli smo skupiti punih 16 bodova!
    ne znam kako oni to broje, ali mislim da smo u 6 mjeseci uspjeli potrošiti više od 16kn...joj taj t-com...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.

  7. #7
    :wonderfull electric:
    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Marija Bistrica
    Mobitel
    Xperia Z
    Operater
    tele2
    Godina
    42
    Postova
    2.144
    Bodovi
    22.828
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Bodovi: 22.828, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dekodiranjem subliminarne poruke sam zaključio da trebam potrošiti 3 mjesečne plače za - kišobran.

    Jel tko uopće obrača pažnju na to - osim bakice s reklame?
    When shit turns to gold, the poor will be born without ass

  8. #8
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    LG Optimus P350
    Operater
    Tele2
    Godina
    47
    Postova
    575
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao V3rt!g(o) Pregledaj post
    dekodiranjem subliminarne poruke sam zaključio da trebam potrošiti 3 mjesečne plače za - kišobran.

    Jel tko uopće obrača pažnju na to - osim bakice s reklame?
    A za bezicnu tipkovnicu samo 10k kn, koji debilizam, fakat rade debile od nas potrosaca
    Give me a kiss to build a dream on, And my imagination will thrive upon that kiss
    Sweetheart, I ask no more than this, A kiss to build a dream on

  9. #9
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE W810i
    Operater
    Tele2
    Godina
    44
    Postova
    686
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    s tim da, ako se za 6 mjeseci skupi 16 bodova, da bi imao dovoljno bodova za taj kišobran treba proci 1500 mjeseci.
    ne bi ni obratila pažnju na to da mi nije bilo dosadno pa sam išla gledat te gluposti...
    .
    If they don't have chocolate in Heaven, I ain't going.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove