da, ma niti ja nisam baš načisto s tim programom, uglavnom da opišem situaciju pa da bude jasnije, sinoć pri otrvaranju GSMArena.com-a, firefox mi je uključio nekakvo upozorenje da je detektirao nekakav virus il nešto, ne sjećam se ni ja sad točno i ponudio mi skidanje tog nekakvog "Xp antivirus" programa za ukljanjanje istog, što sam ja i učinio, skinuo sam instalaciju i uredno ga instalirao, čini se normalan programčić za skeniranje hardvera od spama, virusa, trojanaca i sl, skenirao sam hard disc-ove, pri čemu mi je on našao dosta sranja, između ostalog i 2-3 trojanca, virusa, spama i ostalog, i sve se čini više manje realnim stanjem jer sam ja i sumljao u tako nešto, i sad dolazimo do problema, pri završetku skeniranja ponudio mi je opciju da izbrišem sve te pronađene opasnosti, ja sam prihvatio no on je odmah otvorio prozor za registraciju, gdje me pitao mail i serial key... naravno to nemam, kliknuo sam na opciju get license i on je otvorio link
http://xpantivirus.com/order_xp.php?ver=880118
i ponudio kupnju dotičnog softwarea, šta ja naravno ne bih baš napravio
između ostalog u programu sam otišao i na help gdje mi je otvorio link
http://xpantivirus.com/help.php
tako da više niti sam neznam jeli to nekakva patka, ili je stvarno ok program koji mi je našao hrpu sranja na pcu što bih htio izbrisati, pa sam zato i pitao serial key jer nigdje na netu nisan uspio naći...
nadam se da sam uspio objasniti problem i da će mi netko uspjeti pomoći.
Hvala!



Odgovori uz citat

Bookmarks