Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 49 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 376 do 400 od 1451

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, ma niti ja nisam baš načisto s tim programom, uglavnom da opišem situaciju pa da bude jasnije, sinoć pri otrvaranju GSMArena.com-a, firefox mi je uključio nekakvo upozorenje da je detektirao nekakav virus il nešto, ne sjećam se ni ja sad točno i ponudio mi skidanje tog nekakvog "Xp antivirus" programa za ukljanjanje istog, što sam ja i učinio, skinuo sam instalaciju i uredno ga instalirao, čini se normalan programčić za skeniranje hardvera od spama, virusa, trojanaca i sl, skenirao sam hard disc-ove, pri čemu mi je on našao dosta sranja, između ostalog i 2-3 trojanca, virusa, spama i ostalog, i sve se čini više manje realnim stanjem jer sam ja i sumljao u tako nešto, i sad dolazimo do problema, pri završetku skeniranja ponudio mi je opciju da izbrišem sve te pronađene opasnosti, ja sam prihvatio no on je odmah otvorio prozor za registraciju, gdje me pitao mail i serial key... naravno to nemam, kliknuo sam na opciju get license i on je otvorio link

    http://xpantivirus.com/order_xp.php?ver=880118

    i ponudio kupnju dotičnog softwarea, šta ja naravno ne bih baš napravio
    između ostalog u programu sam otišao i na help gdje mi je otvorio link

    http://xpantivirus.com/help.php

    tako da više niti sam neznam jeli to nekakva patka, ili je stvarno ok program koji mi je našao hrpu sranja na pcu što bih htio izbrisati, pa sam zato i pitao serial key jer nigdje na netu nisan uspio naći...

    nadam se da sam uspio objasniti problem i da će mi netko uspjeti pomoći.

    Hvala!

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    brisi to sranje i instaliraj AVG antispyware ili Avast(besplatno) ili pogledaj ovdje:
    http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?t=8483&page=10
    puno besplatnog,a vrlo efikasnog antivirus softvera.

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Vepar Pregledaj post
    brisi to sranje i instaliraj AVG antispyware ili Avast(besplatno) ili pogledaj ovdje:
    http://www.cafe.mobil.hr/showthread.php?t=8483&page=10
    puno besplatnog,a vrlo efikasnog antivirus softvera.

    imam avasta 4 i Ad-Aware SE Professional 6, i danas sam baš skenirao cijeli pc sa jednim i drugim i niti jedan ne pronalazi ništa što bi bilo prijetnja za pc, a ovaj xp antivirus mi pronađe 111 raznih opasnosti, kao šta san već rekao od virusa do trojanaca i raznog spama, tako da mi više ništa nije jasno, da li je taj xp antivirus tako dobar pa pronađe nešto što ovi nemogu, ili je to nekakva teška patka koja me zajebaje???

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    WrboWec - paradise city
    Postova
    829
    Bodovi
    12.241
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.241, Nivo: 26
    Bodovi: 12.241, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    rFactor v 1250... plz
    “I quit, I give up, nothing's good enough for anybody else, it seems...When I'm all alone it's the best way to be. When I'm by myself nobody else can say goodbye. Everything is temporary anyway.”

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    to je stvarno cudno i jako sumnjivo da taj xp antivirus pronalazi 111 virusa.

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, iako nisu sve virusi, on izlista tih 111 "opasnosti" kako on napiše i sad tamo ima svašta, adwarea, spywarea, trojana, dialera, rogue???, wormova, i sad mi nije jasno ako ima toliko tih sranja kako ništa nisu skužili ni avast ni ad-aware, a i kad malo bolje razmislim da iman pun pc ti stvari vjerovatno ga ne bi mogao ni upaliti

    jel ti misliš da je patka???

  7. #7
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @bonaventure: meni se identična stvar dogodila također prekjučer i isto pri otvaranju gsmarene... Međutim,ja sam samo stisnuo cancel kad mi je ponudio da instaliram taj xp antivirus ili šta već i nikom ništa... Meni se ovo čini kao vrlo vrlo dobro zakamuflirana patka

  8. #8
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sniper Pregledaj post
    @bonaventure: meni se identična stvar dogodila također prekjučer i isto pri otvaranju gsmarene... Međutim,ja sam samo stisnuo cancel kad mi je ponudio da instaliram taj xp antivirus ili šta već i nikom ništa... Meni se ovo čini kao vrlo vrlo dobro zakamuflirana patka
    da, i meni je sad žao što nisam ni ja stisnuo cancel, mislim, nije bed uninstal i to, nego mene sad kopka ako je to nešto stvarno ok il je kako ti kažeš jaaaako dobro zakamuflirana patka

  9. #9
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K800+512 M2 Micro, Z550i
    Operater
    VIP
    Postova
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao bonaventure Pregledaj post
    da, i meni je sad žao što nisam ni ja stisnuo cancel, mislim, nije bed uninstal i to, nego mene sad kopka ako je to nešto stvarno ok il je kako ti kažeš jaaaako dobro zakamuflirana patka

    samo se bojim da je sad prekasno al dobro sto si ga deinstaliro al za svaki slucaj jos skeniraj zbog virusa kojih je mogao ostavit za sobom...

  10. #10
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ™REX™ Pregledaj post
    samo se bojim da je sad prekasno al dobro sto si ga deinstaliro al za svaki slucaj jos skeniraj zbog virusa kojih je mogao ostavit za sobom...
    da znam, nadam se da neće biti posljedica...

  11. #11
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K800+512 M2 Micro, Z550i
    Operater
    VIP
    Postova
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ma gledajte...ja mislim da bi to trebalo bit ocito da je to mamac za trojana.Prije godinu dana iskocivsi mi odjednom stranica contraviruspro.com i pise da mi je komp inficiran spywareom...i naravno oni nude neki svoj program da kao maknem navodnog spyware.I dobro bio ja naivan i stisnem.Kad vidis antivirus podivlja(tada sam imao trial kaspersky antivirus 6.0).Od tada samo koristim provjerene programe i provjerene sajtove.Pa tako pamet u glavu.Najvjerojatnije je sad on tebi ubacio virus,crva ili trojana jer sumnjam da bi neki bogu iza nogu program pronasao 111 opasnosti a provjereni software nista.Malo logike i eto...
    Nadam se da sam pomogao...


    Pozdrav!!

  12. #12
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Šibenik
    Godina
    40
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da, slažem se s tobom, i mislim da je to navlakuša, više vjerujem avastu i ad-awareu, tako da sam ga evo maloprije deinstalirao. Hvala svima na pomoći.

  13. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K800+512 M2 Micro, Z550i
    Operater
    VIP
    Postova
    237
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze crack za bitdefender total security 2008?? Al moze onaj koji je 100% siguran da radi a ako ipak niste sigurni svejedno posaljite...

    Hvala!

  14. #14
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li ko novi key generator za reflexive koji radi za igre novijeg datuma.

  15. #15
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zna li netko gdje mocu pronaci crack/keygen (ili full verziju) za ACE Photo Frame? Trazila sam na masu stranica i na svakoj gdje ima, trazi se nekakva uplata. Itko?

  16. #16
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    može nod32 3.0.551 + patch fix i to šta već treba

  17. #17
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ivica5261 Pregledaj post
    može nod32 3.0.551 + patch fix i to šta već treba
    poslano

  18. #18
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Beograd
    Operater
    Telekom Srbija ADSL
    Godina
    38
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Kaspersky 7.0.1.321en

    moze li cd - key za Kaspersky 7.0.1.321en oblika XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

    Hvala

  19. #19
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Mobitel
    k750i-->>W800i
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    432
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imali tko za ESET Smart Security fix patch ali da radi update sa njim. Hvala puno
    Živi kao da ti je svaki dan posljednji

  20. #20
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran3 months registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Umag
    Mobitel
    5800/S2
    Operater
    Tele2
    Godina
    32
    Postova
    426
    Bodovi
    11.946
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.946, Nivo: 26
    Bodovi: 11.946, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze li fix ili serial za eset nod32 business edition 3.0.621.0

    hvala unaprijed........

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Mobitel
    k750i-->>W800i
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    432
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao L.L. Pregledaj post
    moze li fix ili serial za eset nod32 business edition 3.0.621.0

    hvala unaprijed........
    Bas nod32 antivirus?? Ja imam fix ali za ESET Smart Security Buisness edition
    Živi kao da ti je svaki dan posljednji

  22. #22
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao josip_su Pregledaj post
    Bas nod32 antivirus?? Ja imam fix ali za ESET Smart Security Buisness edition
    taj fix radi i na antivirusu.

    josip_su

    Imali tko serial za XoftSpy SE v4.33?? Ali da nije crack ili slicno znaci samo serial.
    xoftspy radi samo sa crackom i ne kuzim zasto bi ti smetao crack.

  23. #23
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Beograd
    Operater
    Telekom Srbija ADSL
    Godina
    38
    Postova
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Nero i Kasperksky

    Jel moze za Nero Nero-8.2.8.0 ?? imam jedan oblika 1K22-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX al mi posle 10 dana prijavio da je istekao !!

    I za Ksperksky 7.0.1.32 ako nije problem, posto imam dva racunara a ne moze jedan key na dva ...

    Hvala

  24. #24
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Vukovar
    Mobitel
    S10E, Find X3 Neo
    Operater
    HT,bonbon
    Postova
    9.595
    Bodovi
    143.430
    Nivo
    91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Bodovi: 143.430, Nivo: 91
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao P_E_T_A_R Pregledaj post
    Jel moze za Nero Nero-8.2.8.0 ?? imam jedan oblika 1K22-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX al mi posle 10 dana prijavio da je istekao !!

    I za Ksperksky 7.0.1.32 ako nije problem, posto imam dva racunara a ne moze jedan key na dva ...

    Hvala
    poslao sam ti nove seriale za Kaspersky i za Neru.

  25. #25
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Mobitel
    k750i-->>W800i
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    432
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imali tko serial za XoftSpy SE v4.33?? Ali da nije crack ili slicno znaci samo serial.
    Živi kao da ti je svaki dan posljednji


 
+ Odgovori na temu
Stranica 16 od 49 PrvaPrva ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. MS Office 2003 Multilingual User Interface Pack
    By nijala in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 13-09-2008, 20:47
  2. Office 2000 ili XP lang pack
    By _Maniac_ in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 25-04-2007, 19:59
  3. Proofing tools - Office 2007
    By Wisher in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-01-2007, 17:38
  4. Kako prevest N70 na Hrvatski?
    By hjerkic in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-09-2006, 00:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove