i969i: to je JAR format ali ja tražim SIS za UIQ3 symbian za na dodir a igra je nekih 1.2 MB!!
ipak ne moze svirati kad je necujno, nesto sam zabrijao.
a maher twice : http://www.persian-forums.com/attach...dradelante.zip
zzzzzZ
i969i: to je JAR format ali ja tražim SIS za UIQ3 symbian za na dodir a igra je nekih 1.2 MB!!
nema nikog? Jel ima ljudi kome da asphalt 3 i asphalt 4 radi na g700 ili g900? Meni ih pokrene ali ne rade komande lijevo, desno! Ima li neki exe file dodatni za usnimiti za komande??
Pitanje. Radi se o G700.Pročitao sam negdje (ne sjećam se di) da se mogu poboljšati performanse kamere,tj da mogu ič gore neki novi driveri!
Meni je kamera sasvim ok,ali kad bi htio slikati ili snimati nešto iz blizu to je totalno mutno!
Može li mi netko pojasniti malo to ako je moguće?
Evo primjer:
http://rapidshare.com/files/283898455/DSC00628.avi
Ako nekog zanima, nađoh produženu verziju asphalt 2 koja šljaka:
http://www.persian-forums.com/f77/si...-4-09-a-15661/
ja sam imao neku od 1.1 MB, ova od 2.3 MB pa dodani novi gradovi i vozila!
I za one koji su duže u nedoumici asphalt 4 uredno radi na g700/g900
još asphalt 3 moram skužiti![]()
Zadnji uredio maher22 : 20-10-2009 u 11:25
Ima li uopće netko na forumu a da mu asphalt 3 proradio na g700/g900 ili w950/960 pa da objasni točnu proceduru od a do ž??
Priloženi readme file ne štima i probao u 10 kombinacija a nekako sam mišljenja da neki .exe fali kako bi tipkovnica proradila kao što je na asphalt 4...
Pozz grupi.
Trenutno koristim Tom Tom, sto se tice samog prog ja zadovoljan, al karta nije bas detaljna. Ono, treba ju par puta godisnje i onda mi bas tog nema.
Jel bi mi mogo dat netko link sa najnovijom navigacijom i kartom, i nacin crackanja.
Preferiram tom tom posto sam naucen na njega, al moze i nesto drugo.
Hvala
Inace imas temu koja se bas bavi GPS-om na UIQ3 platformi, pa pogledaj tamo da li ima nesto sto te zanima:
[UIQ3] i GPS
Sto se Tomtom-a tice, mislim da i dalje ovo nase podrucje nije bas dobro pokriveno (u verziji 8.35 je navodno pokriveno 43%, tj. veci gradovi, obalno podrucje i glavne prometnice)...
Nisam 100% siguran, ali mislim da je ista karta za UIQ3 i S60, ako je pogledaj si ovdje.
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
Ima li netko IM+ ili link na njega za W950, naravno ne mislim na onaj demo(treba mi za skype).
Nasao sam Agile ali nema podrsku za skype, a na internetu Fring koji podrzava samo W960![]()
http://thepiratebay.org/torrent/4131...Pro_v1.70_UIQ3
ako netkome zatreba(torrent file)
Da li ima tko nešto ovakvo ali da radi na UIQ3 uređajima, konkretno G700 ?
Unaprijed hvala
Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2
Pa pise ti dolje da ce uskoro biti kompatibilan sa UIQ (samo se ja nebi kladio u to)...
Main functionality Features include:
Transforms your mobile phone into high-quality headset.
Works through WiFi(NEW!), USB or Bluetooth.
Works with Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ and many others.
Compatible with Nokia S60. UIQ and Windows Mobile 5 and 6 support is coming soon
Very simple to install and configure.
Note: Trial version limits single connections to 5 minutes and lasts one week
Compatible devices: Nokia3250, 5500, E50, E51, E65, E70, E90, N71, N73, N76, N80, N81, N82, N91, N92, N93, N93i, N95, N96
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
Da nema kakva aplikacija za slikanje, ili da li postoji nacin da se promjeni tipka za slikanje jer mi je otisla tastatura ( a tipka za kameru je na istoj ploci kao i tastatura pa i ona ne radi). Ovako ne mogu da slikam![]()
Jel postoji koja karta europe za uiq3? ne mislim na gps pozicije nego karta općenito...
Instalirao sam google maps za uiq3 ali kako da namjestim da mi pokazuje poziciju gdje sam ako neko zna i koristi?
Odmah mi kartu londona otvara i pokazuje da sam tamo a nisam
Namjestim ručno zagreb i otvara mi zagreb ali moju lokaciju ne pokazuje.
Na c510 imam od t-mobilea google maps i kad ga upalim odmah mi pokaže moju poziciju i ulice![]()
Zadnji uredio maher22 : 14-02-2010 u 16:21
Taj je post star oko 3 godine... Linkovi vise ne rade, tako da nisi jedini...
Reci koja te aplikacija zanima pa ako je netko ima bude ti stavio svjezi link...
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
Ako trebas bas DivX player onda skini ovdje.
Najbolji video player (bar po meni) ti je Core player, tamo mozes pustati vecinu formata...
"Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
Philip B. Crosby
Darujte krv! Gdje? Pitanja i odgovori.
zanima me koji preglednik dokumenata krostite, koji je najbolje, najbrzi itd. ovaj sto sam dobio na G900 je dosta spor. Najvise mi treba word preglednik ali bi dobro dosao cijeli office sa PDF-om ako moze. Pozdrav !
Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!
Bookmarks