Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11
Prikazujem rezultate 251 do 272 od 272

Hybrid View

  1. #1
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Carbon: Jesi probao Fring?
    Ali nazalost G700 ti ne podrzava WLAN, tako da se pripremis na troskove...

    Ako netrebas VoIP onda imas IM+ i Silk (meni omiljeni)... Vise o tome imas ovdje...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da nema kakva aplikacija za slikanje, ili da li postoji nacin da se promjeni tipka za slikanje jer mi je otisla tastatura ( a tipka za kameru je na istoj ploci kao i tastatura pa i ona ne radi). Ovako ne mogu da slikam

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel postoji koja karta europe za uiq3? ne mislim na gps pozicije nego karta općenito...

    Instalirao sam google maps za uiq3 ali kako da namjestim da mi pokazuje poziciju gdje sam ako neko zna i koristi?
    Odmah mi kartu londona otvara i pokazuje da sam tamo a nisam
    Namjestim ručno zagreb i otvara mi zagreb ali moju lokaciju ne pokazuje.
    Na c510 imam od t-mobilea google maps i kad ga upalim odmah mi pokaže moju poziciju i ulice
    Zadnji uredio maher22 : 14-02-2010 u 16:21

  4. #4
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    7
    Bodovi
    5.123
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Krompirko Pregledaj post
    Molim da u ovaj thread stavljate sve UIQ3 korisne aplikacije, zanimljive igre i teme, usput, može ovo sticky... znam da već postoji tema, al ovdje bi ipak volio naći direkt linkove na razne stvari, bez offtopica, znači, ako nemate šta pametno za podijelit, najbolje nemojte reply pisati...
    Ako netko treba web prostor gdje će uploadat neka mi se javi na MSN

    SWISS MANAGER 1,5
    screenshot:
    http://emsa.110mb.com/Download/swiss.gif
    Neizbježan tool za UIQ3 modele, prati sve procese koji su pokrenuti i gasi ih po mogućnosti kada je telefon u standbyu, time štedite mnogo na bateriji...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/swissmgrpro.zip
    DIVX PLAYER
    Omogućava pokretanje avi fileova.
    Maksimalni bitrate koji mobitel može progurati je 400 KBPS što znači da filmove trebate rekodirati. 1,5H film će biti veličine oko 300 MB
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/DivXPlayer.zip
    TWEAK PEAKS
    Ubrzava rad UIQ3 platforme, disply acceleration
    Vidljivo ubrzanje dosta...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Tweak%20Peaks.rar
    VISTA TRANS TEMA
    screenshot:
    http://www.freewebtown.com/xiphi/M60...rans421801.jpg
    Po meni najbolja tema za UIQ. Prisutni glass efekti, ekran sa tom temom izgleda pre dobro
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/vistatrans.rar
    CHESS
    Najbolja strateška igra svih vremena... Obavezno za razbijanje dosade...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/chess.zip
    POOL
    screenshot:
    http://www.symbianer.com/userfiles/i...for-uiq3-2.gif
    Ovo je eto odlična verzija biljara, izgleda jaaako optimizirano
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Pool.zip
    IPhone Tema UIQ3
    screenshot:
    http://emsa.110mb.com/Download/iPhone.jpg
    Druga najbolja tema za UIQ
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Iphone.zip
    Nisam baš vješt kako se ovde vrši download preko ovih linkova meni ne ide od ruke

  5. #5
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taj je post star oko 3 godine... Linkovi vise ne rade, tako da nisi jedini...

    Reci koja te aplikacija zanima pa ako je netko ima bude ti stavio svjezi link...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  6. #6
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Pribislavec, Čakovec
    Mobitel
    P1,X8,N6288,E51,iphone3
    Operater
    T-com i VIP
    Godina
    49
    Postova
    31
    Bodovi
    3.093
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.093, Nivo: 13
    Bodovi: 3.093, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 11,0%
    Ukupna aktivnost: 11,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    Taj je post star oko 3 godine... Linkovi vise ne rade, tako da nisi jedini...

    Reci koja te aplikacija zanima pa ako je netko ima bude ti stavio svjezi link...
    Meni treba neki divx player.. gdje ga morem skinuti?

  7. #7
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao PRObike USB Pregledaj post
    Meni treba neki divx player.. gdje ga morem skinuti?
    Ako trebas bas DivX player onda skini ovdje.

    Najbolji video player (bar po meni) ti je Core player, tamo mozes pustati vecinu formata...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    SE X8, SE K750
    Operater
    VIP
    Postova
    249
    Bodovi
    8.262
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.262, Nivo: 21
    Bodovi: 8.262, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zanima me koji preglednik dokumenata krostite, koji je najbolje, najbrzi itd. ovaj sto sam dobio na G900 je dosta spor. Najvise mi treba word preglednik ali bi dobro dosao cijeli office sa PDF-om ako moze. Pozdrav !
    Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!

  9. #9
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Xplore UIQ 3.0 v1.01
    DOWNLOAD

    DivX Mobile Player 0.87_UIQ 3.0
    DOWNLOAD

    ostalo još dolazi,u ovom postu.
    Zadnji uredio sms freak : 03-05-2007 u 17:54

  10. #10
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N900, htc Hero, SE P990i
    Operater
    VIP
    Godina
    49
    Postova
    467
    Bodovi
    9.227
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.227, Nivo: 22
    Bodovi: 9.227, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo jos dvije igre. Mislim da nije potreban nikakav screenshot jer svi koji su vec koristili symbian znaju za njih od ranije.

    Code:
    KRally for UIQ3:          http://rapidshare.com/files/29103645/KRUIQ.rar
    Code:
    Sky Force reloaded for UIQ3:http://rapidshare.com/files/29104563/SFrepack.rar

  11. #11
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @microhard: Sve o Germinu i drugim GPS aplikacijama je vec raspravljano u UIQ podforumu... Tocnije u temi P1i I GPS u postu 171.
    Zadnji uredio n00b : 13-07-2008 u 15:53
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby


 
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11

Slične teme

  1. Aplikacije & igre za UIQ 3.0
    By .El Nino. in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2007, 15:51
  2. Odgovora: 26
    Posljednji post: 19-10-2006, 08:48
  3. sonyericsson java igre, teme...
    By Zeus in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-01-2005, 01:16
  4. Aplikacije i igre koje ne šljakaju na SX1
    By frish in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-05-2004, 10:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove