Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11
Prikazujem rezultate 251 do 272 od 272
  1. #251
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Your first GroupVeteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    ja sam junak iz doline,iz 3PM!
    Mobitel
    G810
    Operater
    tomato
    Godina
    83
    Postova
    277
    Bodovi
    4.961
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Bodovi: 4.961, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ipak ne moze svirati kad je necujno, nesto sam zabrijao.

    a maher twice : http://www.persian-forums.com/attach...dradelante.zip
    zzzzzZ

  2. #252
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i969i: to je JAR format ali ja tražim SIS za UIQ3 symbian za na dodir a igra je nekih 1.2 MB!!

  3. #253
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nema nikog? Jel ima ljudi kome da asphalt 3 i asphalt 4 radi na g700 ili g900? Meni ih pokrene ali ne rade komande lijevo, desno! Ima li neki exe file dodatni za usnimiti za komande??

  4. #254
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Poreč/Rijeka
    Mobitel
    Omnia/ Nokia 2610
    Operater
    VIP
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitanje. Radi se o G700.Pročitao sam negdje (ne sjećam se di) da se mogu poboljšati performanse kamere,tj da mogu ič gore neki novi driveri!

    Meni je kamera sasvim ok,ali kad bi htio slikati ili snimati nešto iz blizu to je totalno mutno!
    Može li mi netko pojasniti malo to ako je moguće?

    Evo primjer:
    http://rapidshare.com/files/283898455/DSC00628.avi

  5. #255
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Majkus.. Pregledaj post
    Pitanje. Radi se o G700.Pročitao sam negdje (ne sjećam se di) da se mogu poboljšati performanse kamere,tj da mogu ič gore neki novi driveri!

    Meni je kamera sasvim ok,ali kad bi htio slikati ili snimati nešto iz blizu to je totalno mutno!
    Može li mi netko pojasniti malo to ako je moguće?

    Evo primjer:
    http://rapidshare.com/files/283898455/DSC00628.avi
    mislim da ti je zbog tega ki g700 nema auto fokus, pa nemore fokusirat macro...
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri

  6. 'Hvala' kaže:


  7. #256
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ako nekog zanima, nađoh produženu verziju asphalt 2 koja šljaka:

    http://www.persian-forums.com/f77/si...-4-09-a-15661/

    ja sam imao neku od 1.1 MB, ova od 2.3 MB pa dodani novi gradovi i vozila!

    I za one koji su duže u nedoumici asphalt 4 uredno radi na g700/g900

    još asphalt 3 moram skužiti
    Zadnji uredio maher22 : 20-10-2009 u 11:25

  8. #257
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li uopće netko na forumu a da mu asphalt 3 proradio na g700/g900 ili w950/960 pa da objasni točnu proceduru od a do ž??
    Priloženi readme file ne štima i probao u 10 kombinacija a nekako sam mišljenja da neki .exe fali kako bi tipkovnica proradila kao što je na asphalt 4...

  9. #258
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    P1 Navigacija

    Pozz grupi.


    Trenutno koristim Tom Tom, sto se tice samog prog ja zadovoljan, al karta nije bas detaljna. Ono, treba ju par puta godisnje i onda mi bas tog nema.

    Jel bi mi mogo dat netko link sa najnovijom navigacijom i kartom, i nacin crackanja.

    Preferiram tom tom posto sam naucen na njega, al moze i nesto drugo.
    Hvala

  10. #259
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Inace imas temu koja se bas bavi GPS-om na UIQ3 platformi, pa pogledaj tamo da li ima nesto sto te zanima:
    [UIQ3] i GPS

    Sto se Tomtom-a tice, mislim da i dalje ovo nase podrucje nije bas dobro pokriveno (u verziji 8.35 je navodno pokriveno 43%, tj. veci gradovi, obalno podrucje i glavne prometnice)...
    Nisam 100% siguran, ali mislim da je ista karta za UIQ3 i S60, ako je pogledaj si ovdje.
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  11. #260
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 4x
    Operater
    Tele2/ bonbon
    Postova
    2.103
    Bodovi
    26.050
    Nivo
    39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Bodovi: 26.050, Nivo: 39
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li netko IM+ ili link na njega za W950, naravno ne mislim na onaj demo (treba mi za skype).
    Nasao sam Agile ali nema podrsku za skype, a na internetu Fring koji podrzava samo W960

  12. #261
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE P1i
    Operater
    Vip,Tomato
    Godina
    47
    Postova
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Swiss Manager Pro v1.70 UIQ3

    http://thepiratebay.org/torrent/4131...Pro_v1.70_UIQ3

    ako netkome zatreba(torrent file)

  13. #262
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da li ima tko nešto ovakvo ali da radi na UIQ3 uređajima, konkretno G700 ?

    Unaprijed hvala
    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  14. #263
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Carbon Pregledaj post
    Da li ima tko nešto ovakvo ali da radi na UIQ3 uređajima, konkretno G700 ?

    Unaprijed hvala
    Pa pise ti dolje da ce uskoro biti kompatibilan sa UIQ (samo se ja nebi kladio u to)...

    Main functionality Features include:
    Transforms your mobile phone into high-quality headset.
    Works through WiFi(NEW!), USB or Bluetooth.
    Works with Skype, Yahoo, YouTube, MSN, AOL IM, ICQ and many others.
    Compatible with Nokia S60. UIQ and Windows Mobile 5 and 6 support is coming soon
    Very simple to install and configure.
    Note: Trial version limits single connections to 5 minutes and lasts one week
    Compatible devices: Nokia3250, 5500, E50, E51, E65, E70, E90, N71, N73, N76, N80, N81, N82, N91, N92, N93, N93i, N95, N96
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  15. 'Hvala' kaže:


  16. #264
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb - okolica
    Mobitel
    Xperia mini ST15i
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    789
    Bodovi
    14.006
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Bodovi: 14.006, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    Pa pise ti dolje da ce uskoro biti kompatibilan sa UIQ (samo se ja nebi kladio u to)...
    To je i moje mišljenje, pa sam pitao ovdje za neku alternativu, ali ok, svejedno hvala
    Sony Ericsson G700 smartphone + 4GB Memory Stick Micro M2

  17. #265
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Carbon: Jesi probao Fring?
    Ali nazalost G700 ti ne podrzava WLAN, tako da se pripremis na troskove...

    Ako netrebas VoIP onda imas IM+ i Silk (meni omiljeni)... Vise o tome imas ovdje...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  18. #266
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    28
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da nema kakva aplikacija za slikanje, ili da li postoji nacin da se promjeni tipka za slikanje jer mi je otisla tastatura ( a tipka za kameru je na istoj ploci kao i tastatura pa i ona ne radi). Ovako ne mogu da slikam

  19. #267
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SE Play i C901, Lumia 820
    Operater
    t-mob HR, blau.de DE
    Godina
    47
    Postova
    1.883
    Bodovi
    14.081
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Bodovi: 14.081, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jel postoji koja karta europe za uiq3? ne mislim na gps pozicije nego karta općenito...

    Instalirao sam google maps za uiq3 ali kako da namjestim da mi pokazuje poziciju gdje sam ako neko zna i koristi?
    Odmah mi kartu londona otvara i pokazuje da sam tamo a nisam
    Namjestim ručno zagreb i otvara mi zagreb ali moju lokaciju ne pokazuje.
    Na c510 imam od t-mobilea google maps i kad ga upalim odmah mi pokaže moju poziciju i ulice
    Zadnji uredio maher22 : 14-02-2010 u 16:21

  20. #268
    Svježe registriran Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2009
    Postova
    7
    Bodovi
    5.123
    Nivo
    16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Bodovi: 5.123, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Krompirko Pregledaj post
    Molim da u ovaj thread stavljate sve UIQ3 korisne aplikacije, zanimljive igre i teme, usput, može ovo sticky... znam da već postoji tema, al ovdje bi ipak volio naći direkt linkove na razne stvari, bez offtopica, znači, ako nemate šta pametno za podijelit, najbolje nemojte reply pisati...
    Ako netko treba web prostor gdje će uploadat neka mi se javi na MSN

    SWISS MANAGER 1,5
    screenshot:
    http://emsa.110mb.com/Download/swiss.gif
    Neizbježan tool za UIQ3 modele, prati sve procese koji su pokrenuti i gasi ih po mogućnosti kada je telefon u standbyu, time štedite mnogo na bateriji...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/swissmgrpro.zip
    DIVX PLAYER
    Omogućava pokretanje avi fileova.
    Maksimalni bitrate koji mobitel može progurati je 400 KBPS što znači da filmove trebate rekodirati. 1,5H film će biti veličine oko 300 MB
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/DivXPlayer.zip
    TWEAK PEAKS
    Ubrzava rad UIQ3 platforme, disply acceleration
    Vidljivo ubrzanje dosta...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Tweak%20Peaks.rar
    VISTA TRANS TEMA
    screenshot:
    http://www.freewebtown.com/xiphi/M60...rans421801.jpg
    Po meni najbolja tema za UIQ. Prisutni glass efekti, ekran sa tom temom izgleda pre dobro
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/vistatrans.rar
    CHESS
    Najbolja strateška igra svih vremena... Obavezno za razbijanje dosade...
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/chess.zip
    POOL
    screenshot:
    http://www.symbianer.com/userfiles/i...for-uiq3-2.gif
    Ovo je eto odlična verzija biljara, izgleda jaaako optimizirano
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Pool.zip
    IPhone Tema UIQ3
    screenshot:
    http://emsa.110mb.com/Download/iPhone.jpg
    Druga najbolja tema za UIQ
    Code:
    http://emsa.110mb.com/Download/Iphone.zip
    Nisam baš vješt kako se ovde vrši download preko ovih linkova meni ne ide od ruke

  21. #269
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taj je post star oko 3 godine... Linkovi vise ne rade, tako da nisi jedini...

    Reci koja te aplikacija zanima pa ako je netko ima bude ti stavio svjezi link...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  22. #270
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Pribislavec, Čakovec
    Mobitel
    P1,X8,N6288,E51,iphone3
    Operater
    T-com i VIP
    Godina
    49
    Postova
    31
    Bodovi
    3.093
    Nivo
    13
    Bodovi: 3.093, Nivo: 13
    Bodovi: 3.093, Nivo: 13
    Ukupna aktivnost: 11,0%
    Ukupna aktivnost: 11,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n00b Pregledaj post
    Taj je post star oko 3 godine... Linkovi vise ne rade, tako da nisi jedini...

    Reci koja te aplikacija zanima pa ako je netko ima bude ti stavio svjezi link...
    Meni treba neki divx player.. gdje ga morem skinuti?

  23. #271
    Diplomirani n00b Postignuća:
    VeteranTagger First Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Prestigio PAP5044 Duo, X8
    Operater
    VIP, TELE2
    Godina
    44
    Postova
    1.390
    Bodovi
    33.410
    Nivo
    44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Bodovi: 33.410, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao PRObike USB Pregledaj post
    Meni treba neki divx player.. gdje ga morem skinuti?
    Ako trebas bas DivX player onda skini ovdje.

    Najbolji video player (bar po meni) ti je Core player, tamo mozes pustati vecinu formata...
    "Problem upravljanja kvalitetom ne proizlazi iz onoga što ljudi ne znaju, već iz onoga što misle da znaju."
    Philip B. Crosby

  24. #272
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    SE X8, SE K750
    Operater
    VIP
    Postova
    249
    Bodovi
    8.262
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.262, Nivo: 21
    Bodovi: 8.262, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zanima me koji preglednik dokumenata krostite, koji je najbolje, najbrzi itd. ovaj sto sam dobio na G900 je dosta spor. Najvise mi treba word preglednik ali bi dobro dosao cijeli office sa PDF-om ako moze. Pozdrav !
    Za Dom spremni Cibajilj vjerni !!!


 
+ Odgovori na temu
Stranica 11 od 11 PrvaPrva ... 7 8 9 10 11

Slične teme

  1. Aplikacije & igre za UIQ 3.0
    By .El Nino. in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-09-2007, 15:51
  2. Odgovora: 26
    Posljednji post: 19-10-2006, 08:48
  3. sonyericsson java igre, teme...
    By Zeus in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-01-2005, 01:16
  4. Aplikacije i igre koje ne šljakaju na SX1
    By frish in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-05-2004, 10:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove