pa tak je i kod r380s/e max veličina mejla kojeg možeš skinut 50kb.sam kaj on nema mms.al čuj 50kb je puno za text(to je onda više od 50.000 znakova)!a ja brijo kak je samo 1500.a kaj je kod nokije 1.000znakova?nije valjda?
pa tak je i kod r380s/e max veličina mejla kojeg možeš skinut 50kb.sam kaj on nema mms.al čuj 50kb je puno za text(to je onda više od 50.000 znakova)!a ja brijo kak je samo 1500.a kaj je kod nokije 1.000znakova?nije valjda?
bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.
Bookmarks