Zelim da ostavim u mobu samo dva jezika, njemacki i engleski u m55, imam v11.
Instaliro sam siemens language editor 1.4. i kako to sada trebam da uradim!
Ja kliknem tamo na decompile i neznam sta onda dalje, moze mi itko pomoci???
Zelim da ostavim u mobu samo dva jezika, njemacki i engleski u m55, imam v11.
Instaliro sam siemens language editor 1.4. i kako to sada trebam da uradim!
Ja kliknem tamo na decompile i neznam sta onda dalje, moze mi itko pomoci???
Bookmarks