ja presao na vip samo zbog one sms opcije,za 30 kn su bile poruke 10 lipa,neograniceno..sad su to ukinuli i bit ce 100 kn 500 puruka..
ja presao na vip samo zbog one sms opcije,za 30 kn su bile poruke 10 lipa,neograniceno..sad su to ukinuli i bit ce 100 kn 500 puruka..
Bookmarks