Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: VIP 0kn

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao andro2001 Pregledaj post
    Ovo nije tocno, ostaje zauvik 25 kn...
    Da, u pravu si, sad sam našao di to piše.

    Edit:
    Nek pripaze vip pretplatnici koji koriste opciju vip za 50kn i imaju razgvore za 10 lipa jer ako aktiviraju novu opciju vip 0 više se neće moći vratiti na staru, a nakon 2 mj. pretplata opcije vip 0 raste na 100kn. Ista stvar je i sa opcijom SMS.
    Zadnji uredio ojpi : 12-04-2007 u 17:50

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2002
    Lokacija
    tu,odma iza kantuna...
    Mobitel
    5800 XM & BB 8520
    Operater
    Vip.me & T-brothers
    Postova
    476
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Nek pripaze vip pretplatnici koji koriste opciju vip za 50kn i imaju razgvore za 10 lipa jer ako aktiviraju novu opciju vip 0 više se neće moći vratiti na staru, a nakon 2 mj. pretplata opcije vip 0 raste na 100kn. Ista stvar je i sa opcijom SMS.
    Tko ti je reka da raste na 100 kuna?? Sto su se opet dogovorili mafijasi??
    ...also known as El'AnDrA...

  3. #3
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao andro2001 Pregledaj post
    Tko ti je reka da raste na 100 kuna?? Sto su se opet dogovorili mafijasi??
    Pa piše ti na stranicama. 100kn su prekriženi i piše da 50kn vrijedi samo za prva 2 obračunska razdoblja.
    http://www.vipnet.hr/cw/show?idc=23144273&idnews=393536
    "Promotivni iznos mjesečne naknade za korištenje opcije vrijedi isključivo u prva dva obračunska razdoblja korištenja, za svaku opciju aktiviranu do 31.05.2007. Po isteku drugog obračunskog razdoblja, mjesečna naknada se mijenja na viši iznos iskazan u tablici."


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove