prvi ti je riknuo pa od čega? nemoj mi reći da ti je to druga n6600Poslao: cyberphere
Ja sam promjenio dosta mobitela a ovaj mi je tako dobar da kad mi je prvi riknuo, opet sam kupio isti. Ni jedan mobitel mi nije bio tako dobar kao ovaj
mislim nije u opće dugo na tržištu. ni meni nije nijedan bio tako dobar kao ovaj sad. stvarno ima sve pa čak i radio(he-he)!


Odgovori uz citat
. I sad imam dvije na stolu i zajebavam frendove. Tako sam jednom sjebo frenda. On kaže daj mi mob da ga vidim a ja njemu bacim a bio je udaljen jedno dva, tri metra i pao mu je na pod. I sav je pobijelio
). U "usporedbi modela" imate točnu tu temu pa bi bilo bolje da se tamo "preselite".
,moram priznat da me još uvijek malo zeka v6.

Bookmarks