Izvorno postao Sator Ako je iz cistog mira i imas garanciju nosi je u Mobis neka se oni bave mobitelom! Nemam garanciju. Mobitel je kupljen na crno
Živi danas, tko zna šta će biti sutra!!!
Pravila foruma
Bookmarks