Ako je iz cistog mira i imas garanciju nosi je u Mobis neka se oni bave mobitelom!
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
Izvorno postao Sator Ako je iz cistog mira i imas garanciju nosi je u Mobis neka se oni bave mobitelom! Nemam garanciju. Mobitel je kupljen na crno
Živi danas, tko zna šta će biti sutra!!!
Izvorno postao dado325 Nemam garanciju. Mobitel je kupljen na crno e onda kod lokalnih majstora!
Pravila foruma
Bookmarks