Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    SE xperia neo
    Godina
    41
    Postova
    681
    Bodovi
    11.876
    Nivo
    26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Bodovi: 11.876, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koja glupost!

    a jel moram i svaki x kad ponovno palim mob namjestat postavke zvonjenja odnosno da mi mob ne bude namjesten na glasno neg vibra i zvono?
    Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way

  2. #2
    Forumaš
    Datum registracije
    May 2005
    Mobitel
    v550, V3x
    Postova
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao malena01 Pregledaj post
    koja glupost!

    a jel moram i svaki x kad ponovno palim mob namjestat postavke zvonjenja odnosno da mi mob ne bude namjesten na glasno neg vibra i zvono?
    Naravno da ne.
    Inače, pročitah negdje da je ova "glupost" sa izvješćem napravljena zbog tržišta zapadne Europe gdje se većinom sms report naplaćuje, pa je zgodno da je isključeno. To je nažalost tako kod svih modela motorole.
    Zadnji uredio horner : 06-04-2007 u 15:00


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove