Program:MP3 player,imas onih raznih sceen savera,onaj windows xp skin,Go boy -gameboy emulator,zipman,frodo-emulator komodorca,system tools
Ali nisam siguran da ti svi ti programi rade na 6600(nisam probao)
Igre:Meltdown(3d igra),Bounce,FIFA 2003,
Evo ti moje liste najboljih,dobro nam došla!
Sile,winamp daljinac
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?s=&threadid=5127
***Cyber obriši one moje postove gore***


!
Odgovori uz citat
E sad posto si sve to uradila, jel tako? Mi ti kazemo nisi dobro gledala evo ga ovdje

Bookmarks