Hvala ti, problem je u tome čime flešati v640i, nijedan alat ga ne podržava, setool lite, x++ not supported, preko seus-a upucao novu verziju softwarea ali ništa osim što mi je pojeo teme koje su bile u starom softu. Odnio na servis izgubio vrijeme i živce vidjet ćemo kako će to sad riješiti sveznadari u servisu, vele da se javim za tjedan dana.I za razliku od kolegice koji post prije vele mi da od posebnih želja nema ništa, ni da platim , a kamoli pod garancijom. Dakle žensko je žensko ma koliko mi mislili da smo ravnopravni.