Eto hvala na savjetima!
ALI

Sve sam ja to ljepo prebacio na komp i ''očistio'' mobitel i napravio master reset, a ono opet ništa.
Kod reseta bi se trebalo obrisati sve, a ja još uvijek nemam slobodnih 32 mb od uređaja, nego 22 mb slobodno, što znači da mi nekih desetak mb zazimaju IGRE i PROGRAMI koje i dalje ne mogu otvoriti jednostavno neće!

Sad mene zanima jel može bit da mi je neka od aplikacija instalirana na mobu možda kao neki ''virus'' ili tako nešta?!

Jel bi stavljanje novog softwarea pomoglo?

Molio bih da me savjetujete šta da dalje učinim, jel da sam stavljam novi software (napomena: mob je pod garancijom još nekih godinu i pol!), ili da ga odmah sutra nosim na servis (što baš i nebi ), ili nešta drugo...

Do danas je mob radio odlično i onda ovak' sta

Molim vas ljudi, POMAGAJTE!!!