Problem je 100% u softu... Ak imas garanciju odnesi do servisa i nek se oni s tim zaje...... Mozes i to nabaciti novi soft, al mislim da onda gubis garanciju...
Problem je 100% u softu... Ak imas garanciju odnesi do servisa i nek se oni s tim zaje...... Mozes i to nabaciti novi soft, al mislim da onda gubis garanciju...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."
Bookmarks