Imam quadro 933, Divx-xvid blablabla formati, usb ulaz, čitač kartica (mmc,sd, cf itd). Zadovoljan sam playerom, lupiš karticu s moba i gledaš fotke i smarmovie filmiće.
Probao dosta filmova, svega par njih nije pročitao (ovisi o kodiranju). Jedina primjedba su, kao i kod svakog linijskog playera, premali titlovi kod divx filma.
Getro: 380 vjeverica
prek usb-a čita sve iso ko s cd-a
Ne mora biti, LG za 1200 kuna u dnevnoj sobi se može sakriti po funkcijama, jedino po čemu je bolji je fm tuner.


. 
Odgovori uz citat
Bookmarks