Imam quadro 933, Divx-xvid blablabla formati, usb ulaz, čitač kartica (mmc,sd, cf itd). Zadovoljan sam playerom, lupiš karticu s moba i gledaš fotke i smarmovie filmiće .

Probao dosta filmova, svega par njih nije pročitao (ovisi o kodiranju). Jedina primjedba su, kao i kod svakog linijskog playera, premali titlovi kod divx filma.

Getro: 380 vjeverica

= Citat = Izvorno postao sodom Pregledaj post
@zero jesi siguran da preko tog usb hosta može player čitat divxe
prek usb-a čita sve iso ko s cd-a

= Citat = Izvorno postao ivstojic Pregledaj post
Ja ti ne bi preporučio takve stvari.Ne koštaju ti playeri bez veze 300-tinjak kuna.Ako tražiš nešto što bi ti bilo dugoročnije okani se toga.Ako pak tražiš player za sobu ili ovako sa strane onda ga uzmi.
Ovo što imaš po getrou,metro-u i sl...tipa master,quadro..nije baš vele kvalitete.
Govorim iz iskustva.
Ne mora biti, LG za 1200 kuna u dnevnoj sobi se može sakriti po funkcijama, jedino po čemu je bolji je fm tuner.