Je, šalje Royal mailom i poslat će tracking no, napomenuo je.
A šta se ne plaća PDV preko državne pošte? Mislim, ima li ikakvih dodatnih troškova koje bi u ovom slučaju mogao platiti, ako zanemarimo carinu?
Je, šalje Royal mailom i poslat će tracking no, napomenuo je.
A šta se ne plaća PDV preko državne pošte? Mislim, ima li ikakvih dodatnih troškova koje bi u ovom slučaju mogao platiti, ako zanemarimo carinu?
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
ako dobiješ pošiljku na kućnu adresu. onda ništa ne plaćaš.
znači poštar ti donese normalno ili ostavi cedulju da je paket
na pošti zbog prevelike težine. znači u tom slučaju ništa ne plaćaš.
a ako ti carina zadrži paket onda čekaš poziv carine
i tamo plaćaš pdv, carinske troškove i carinu.... ali carinu
plaćaš samo u određenim uvjetima...znači ako dođe do toga
da trebaš platiti. onda sve plaćać na carini, nigdje drugdje.
![]()
Bookmarks