Ovako u nekim igrama moram da stisces shift brzo nekoliko puta za redom i onda me izbaci iz igre i pokaze onaj accessibility options. pokuso sam ugasit tu nesto ali onda mi tipkovnica uopce neradi, sta god stisnem nece... kako to da sredim