@zlaki
meni je bolji seleq od fexplorera
@djomla
jeli ti možeš koristiti mp3go meni je cijelo vrijeme tj.svako 5 sekundi prekidalo, sad koristim ultramp3 i odličan je
Hvala cyberphere, vidim da na listi nemaš teme evo idem ti poslati sve što imam.
@zlaki
meni je bolji seleq od fexplorera
@djomla
jeli ti možeš koristiti mp3go meni je cijelo vrijeme tj.svako 5 sekundi prekidalo, sad koristim ultramp3 i odličan je
G I L E R A & N O K I A
Pa i meni je to bilo, pa sam ga obrisao. Sad koristim mp3 graviti. Solidan je mogu ti reci.
Ej zlaki, ja jos nisam inst. ono jer nemam ic, ali nadam se da hocu ovih dana.
SKR. je SKR. za SKR.
Jos nesto za zlakija: sta ti je total ir remote? Jel to kao daljinski za tv i ostalo?
SKR. je SKR. za SKR.
kakva je kvaliteta MP3-ca na 6600?
Ako si gladan pojedi nesto
Ja sam zadovoljan iako sam skinuo neki totalno nepoznat program.Poslao: nimda
kakva je kvaliteta MP3-ca na 6600?
Poslao: djomla
Jos nesto za zlakija: sta ti je total ir remote? Jel to kao daljinski za tv i ostalo?
Naravno, super program, na ekranu imaš sve tipke kao na pravom
daljinskom, uređaji za upravljanje su TV, DVD, VCR, CD itd. a proizvođača uređaja za birati mali milion i ktome sve radi.
Isprobano za Sony i Panasonic TV i DVD.
P.S. Bolje ti je nabaviti Bluetooth nego IC, ima i i za 200 i sitno kuna.
A koliko se mozes odaljiti sa ir-om da bi mogao prebacivati?????
SKR. je SKR. za SKR.
Bez problema 3 - 4 metra
A sto mi ne rade novi nivoi za bounce, koji su inace za 7650?
Da li imaju neki za ovaj tel???
Zadnji uredio djomla : 12-02-2004 u 15:45
SKR. je SKR. za SKR.
Ajde pliz ako neko zna koji video recorder da moze da snima full klipove (ne samo 10sec) za 6600 neka javi ili posalje. Tnx
Mali update: izgleda da je najbolje sto ima TIM-ova aplikazija koja snima do 35sec![]()
Zadnji uredio lexus : 19-02-2004 u 11:31
Living Engine for Xenocide and Ultimate Success
ETI camcorder. Moze dokle god ima memorije![]()
SKR. je SKR. za SKR.
Moze ali bez zvuka![]()
Living Engine for Xenocide and Ultimate Success
Pa ja ne znam drugi. Aj sta ce ti zvuk. Ja mogu bez njega![]()
SKR. je SKR. za SKR.
cyberphere sta ni na N6600 nema zvuka kada snimas??? nije bilo ni na N3650
chevapi for men
ima li neko total ir remote full verziju za poslati
-ja imam ali samo demo verziju,
evo mail pa ak se nekom da poslat bio bi zahvalan.
nkrizanic@yahoo.com
-hvala
sony mp30- mp3, pojacalo 2x300w, subwoffer rockford-fosgate(40cm) 300w sinusa -only for fanatics
Imam ja najnoviju verziju. ŠaljemPoslao: el nino
ima li neko total ir remote full verziju za poslati
-ja imam ali samo demo verziju,
evo mail pa ak se nekom da poslat bio bi zahvalan.
nkrizanic@yahoo.com
-hvala
hvala ti
-program je zakon
sony mp30- mp3, pojacalo 2x300w, subwoffer rockford-fosgate(40cm) 300w sinusa -only for fanatics
ima li netko pc remote z n6600
-ja imam ali mi nece raditi
-ako netko ima ako mu nije tesko nek posalje na
- nkrizanic@yahoo.cim
hvala
sony mp30- mp3, pojacalo 2x300w, subwoffer rockford-fosgate(40cm) 300w sinusa -only for fanatics
Misliš onaj program da preko kompjutera upravljaš mobitelom? Ako da imam i toPoslao: el nino
ima li netko pc remote z n6600
-ja imam ali mi nece raditi
-ako netko ima ako mu nije tesko nek posalje na
- nkrizanic@yahoo.cim
hvala
da, na to mislim.
aj molim te posalji i to..
..oduzit cu ti se nekako vec
sony mp30- mp3, pojacalo 2x300w, subwoffer rockford-fosgate(40cm) 300w sinusa -only for fanatics
jel ide sd na 6600 ili samo mmc?
Bookmarks