jesi sigurno izvadio sve vijke??
izvadi i antenu isto.
nema ti jos sta drzat od tih kukica, sa svake strane jedna .
ako nejde kad odmaknes kukice , onda lagano povuci i trebalo bi ti se opdvojiti, nema sta drugo da drzi maske skupa.
jesi sigurno izvadio sve vijke??
izvadi i antenu isto.
nema ti jos sta drzat od tih kukica, sa svake strane jedna .
ako nejde kad odmaknes kukice , onda lagano povuci i trebalo bi ti se opdvojiti, nema sta drugo da drzi maske skupa.
"Tko pocne trcati za srecom, uvidjet ce da ona od njega bjezi." - H.E.Fosdick
Bookmarks